Włącznik wentylatora chłodnicy

Dział dotyczący spraw silnikowych

Moderatorzy: jotto, Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, Kanc1erz

Re: Włącznik wentylatora chłodnicy

Postprzez Usul » 09 Maj 2018, 21:23

Właśnie nabyłem drogą kupna prosty czytnik temperatury. Zobaczymy co pokaże. Bo przy okazji troche leci ze zbiorniczka wyrównawczego i nie wiem czy się silnik przegrzewa czy poprostu sie jeszcze układ odpowietrza.
Usul
Rowerzysta

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Kanc1erz » 10 Maj 2018, 09:58

Usul napisał(a):Właśnie nabyłem drogą kupna prosty czytnik temperatury. Zobaczymy co pokaże. Bo przy okazji troche leci ze zbiorniczka wyrównawczego i nie wiem czy się silnik przegrzewa czy poprostu sie jeszcze układ odpowietrza.

Mi też bardzo długo kapało po uzupełnieniu płynu, nie przejmowałbym się tym zbytnio.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Kanc1erz
Motocyklista

Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: HJC TR-1
Numer GG: 8278420

Postprzez Usul » 17 Maj 2018, 13:23

Więc pewnie układ się jeszcze odpowietrza. Będe obserwował. Dzięki.
No i się wyjaśniło. W międzyczasie zamówiłem używany czujnik, zamontowałem, dojechałem do roboty i po chwili postoju wiatrak się załączył. Nie wiem czy to kwestia czujnika czy poprostu tego dnia było cieplej, grunt że działa. No a teraz mam nowy czujnik do sprzedania bo dotarł dopiero ten z wymiany.
P.s. - Widze że masz ten sam kask co ja, nie podwiewa Ci przy zamkniętej szybie powietrze do środka? Mi wpada jakoś od góry a wywietrzniki zamknięte.
Usul
Rowerzysta

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Kanc1erz » 17 Maj 2018, 13:55

Usul napisał(a):Więc pewnie układ się jeszcze odpowietrza. Będe obserwował. Dzięki.
No i się wyjaśniło. W międzyczasie zamówiłem używany czujnik, zamontowałem, dojechałem do roboty i po chwili postoju wiatrak się załączył. Nie wiem czy to kwestia czujnika czy poprostu tego dnia było cieplej, grunt że działa. No a teraz mam nowy czujnik do sprzedania bo dotarł dopiero ten z wymiany.
P.s. - Widze że masz ten sam kask co ja, nie podwiewa Ci przy zamkniętej szybie powietrze do środka? Mi wpada jakoś od góry a wywietrzniki zamknięte.

Już go niestety nie mam :<
Prawda jest, że nie jest to zbyt dobrze wygłuszone kask i wiatr w nim dość mocno hula, nie ważne, czy wywietrzniki zamknięte, czy otwarte.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Kanc1erz
Motocyklista

Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: HJC TR-1
Numer GG: 8278420

Poprzednia

Wróć do Silnik (w tym układ wydechowy, paliwowy i chłodzenia)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość