JAKIE OPONY ?

Wszystkie informacje związane z Kawasaki ER5

Moderatorzy: jotto, Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, Kanc1erz

Re: JAKIE OPONY ?

Postprzez Daviddo97 » 06 Sty 2018, 23:06

Witam muszę wymienić swoje 10 letnie opony (takie kupiłem razem z motocyklem pod koniec zeszłego sezonu)
Sporo tutaj przeczytałem i dalej nie wiem jakie opony kupić.
Zastanawiam się nad zestawem Pirelli Angel City cena za zestaw 374zł są to nowe opony ale DOT2016
Można powiedzieć że dopiero zaczynam moją przygodę z Er5 zależy mi na tanich oponach ale dobrych jeżdżę po drogach asfaltowych, czasami w deszczu.
Chciałbym na oponach które kupie nauczyć się dobrze jeździć w zakrętach :D tzn żeby przy mocnym pochyleniu nie tracić przyczepności
http://www.topgumy.pl/product-pol-3065- ... 2S-TL.html
Bardzo proszę o pomoc w wyborze opon i o ewentualne opinie o nich.
Pozdrawiam.
Daviddo97
Podawacz śrubek

Miejscowość: Brody
Garnek: HJC-TR1
Telefon: 721161201

Re: JAKIE OPONY ?

Postprzez Kanc1erz » 09 Sty 2018, 18:34

Daviddo97 napisał(a):Witam muszę wymienić swoje 10 letnie opony (takie kupiłem razem z motocyklem pod koniec zeszłego sezonu)
Sporo tutaj przeczytałem i dalej nie wiem jakie opony kupić.
Zastanawiam się nad zestawem Pirelli Angel City cena za zestaw 374zł są to nowe opony ale DOT2016
Można powiedzieć że dopiero zaczynam moją przygodę z Er5 zależy mi na tanich oponach ale dobrych jeżdżę po drogach asfaltowych, czasami w deszczu.
Chciałbym na oponach które kupie nauczyć się dobrze jeździć w zakrętach :D tzn żeby przy mocnym pochyleniu nie tracić przyczepności
http://www.topgumy.pl/product-pol-3065- ... 2S-TL.html
Bardzo proszę o pomoc w wyborze opon i o ewentualne opinie o nich.
Pozdrawiam.

Są to dość dobre gumy, ale wydaje mi się, że dość tanie. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie dość dobrze kleją w zakrętach, natomiast prawdziwa różnica miedzy oponami widoczna jest na mokrej nawierzchni.
Ja mam Pirelli Sport Demony 110 i 130 - fajnie się kleją, nie ma zbyt dużego stresu na mokrym.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Kanc1erz
Motocyklista

Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: HJC TR-1
Numer GG: 8278420

Poprzednia

Wróć do Motocykl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości