Szarpanie moto na wolnych obrotach

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Ravvz
Podawacz śrubek
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:25
Imię: Rafał
Miejscowość: Sosnowiec

Szarpanie moto na wolnych obrotach

Post autor: Ravvz »

Witam jestem swiezo upieczonym uzytkownikiem er5 mam problem poniewaz moto szarpie gdy jade na 1biegu bez gazu. Po dodaniu gazu nie czuc szarpniec. Dodam ze łańcuch jest nowy, prawidlowo naciagnienty gazniki oraz zawory sa wyregulowane. I tu nasuwa sie pytanie do was moze ktos mial podobny problem z szarpaniem i moze pomóc?
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Kanc1erz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 07 kwie 2014, 08:58
Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: Scorpion EXO-1200
Numer GG: 8278420
Motocykl: SV-650SF

Re: Szarpanie moto na wolnych obrotach

Post autor: Kanc1erz »

Ravvz pisze:Witam jestem swiezo upieczonym uzytkownikiem er5 mam problem poniewaz moto szarpie gdy jade na 1biegu bez gazu. Po dodaniu gazu nie czuc szarpniec. Dodam ze łańcuch jest nowy, prawidlowo naciagnienty gazniki oraz zawory sa wyregulowane. I tu nasuwa sie pytanie do was moze ktos mial podobny problem z szarpaniem i moze pomóc?
Cześć, po pierwsze mamy zwyczaj (obowiązek zapisany w regulaminie), że przed napisaniem pierwszego posta należy wejść do powitalni, założyć nowy wątek i w nim napisać kilka zdań o sobie ;)

Co do Twojego problemu - to nie problem, ten typ tak ma. Dwa gary nigdy nie będą chodzić tak równo jak cztery. Możesz jedynie zniwelować ten problem zwiększając obroty biegu jałowego do około 1500, ale nie jest to zalecane ;)
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
ODPOWIEDZ