PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
jolja
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 23 lip 2014, 18:20
Imię: Jola
Miejscowość: Kraków
Garnek: LS2 Wolf

Re: PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Post autor: jolja »

Jutro idę jeszcze do salonu i na policję. Sprawdzałam te strony, mija się to z celem, a jak zobaczyłam te "pozytywne" komentarze o działaniu strony to mi witki opadły.. 99% to coś w stylu "sprawdziłam mojego chłopaka, teraz wiem, że mnie zdradza!" - także podziękować.

Jak się uda zlokalizować to będę się zastanawiać. Olałabym temat, tylko mam tam cały "materiał" z podróży do Norwegii :( :( :( także jeszcze nie chcę odpuścić :c
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Kanc1erz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 07 kwie 2014, 08:58
Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: Scorpion EXO-1200
Numer GG: 8278420
Motocykl: SV-650SF

Re: PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Post autor: Kanc1erz »

Jak zarejestrowałem swój telefon (SGS3) na stornie szajsunga, to tam mam możliwość namierzenia telefonu z niewykorzystaniem GPSu. Nawet działa.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Post autor: Kamyk »

Na przyszlość dodam, że w Androidzie podlaczonym do Googla, jest mozliwosc zdalnego RESETU telefonu do ustawien fabrycznych. Wtedy nikt nie bedzie mogl zgrac danych z telefonu. Do tego ustawienie PIN-u to podstawa. Nawet laczenie kropek na ekranie jest do odtworzenia. Sam sprawdzalem. Tylko i wylacznie PIN.

Oczywiscie jesli chce sie zachowac dane to nie ma sensu, no ale po to robi sie backupy ;)

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
jolja
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 23 lip 2014, 18:20
Imię: Jola
Miejscowość: Kraków
Garnek: LS2 Wolf

Re: PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Post autor: jolja »

Windows Phone ma opcję lokalizacji telefonu, zadzwonienia nawet na wyciszony telefon, blokady (tak, że wyświetla tylko komunikat na ekranie) i wymazania danych. No i będę robić to ostatnie :(
Zdjęcia przepadły, ale przez One Drive odzyskałam sobie kontakty i parę innych rzeczy z telefonu. Od teraz wszystko łączę z drivem ;)
ODPOWIEDZ