Tattoo

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Berry
Podawacz śrubek
Posty: 14
Rejestracja: 28 sie 2012, 11:06
Imię: Monika
Miejscowość: Poznań
Garnek: AGV k-3
Numer GG: 7351733

Re: Tattoo

Post autor: Berry »

Podbijam do tematu :)
1. feniks na prawym udzie po zewnętrznej stronie.
2. wojowniczka na lewej łopatce
3. kwiaty lotosu na "naddupku" ;)
4. wymysł własny na lewej prawej łopatce i żebrach ;)
"Non, je ne regrette rien"
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Tattoo

Post autor: Pigac149 »

To wiecie co to i ja się dołączę ;). Nie mam tatuażu ale mam kilka fajnych opcji.
Opcja pierwsza: http://motocykle-lodz.pl/topic/722-tatu ... y-zdjecia/, nie głupia, ale nie dla mnie raczej ;)
Opcja druga: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 362&type=3, już ciekawiej, ale oczywiście swój dopisek, bądź bez do piska
Opcja trzecia: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 362&type=3, dopisek z filmu "Biker Boyz" mógłby jak najbardziej zostać ;)
Opcja czwarta: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 362&type=3, to jest właśnie tatuaż dla mnie, podobno każdy ma swojego anioła stróża, ja chciałbym swojego mieć baaaardzo blisko siebie ;).
I tak ap ropo, zna ktoś porządnego tatuażyste na podlasiu który podjął by się wydziergania opcji 4 i nie spieprzył by sprawy? Bo chciałbym właśnie ten tatuaż w tym samym miejscu ;)
Awatar użytkownika
Berry
Podawacz śrubek
Posty: 14
Rejestracja: 28 sie 2012, 11:06
Imię: Monika
Miejscowość: Poznań
Garnek: AGV k-3
Numer GG: 7351733

Re: Tattoo

Post autor: Berry »

Mogę jedynie polecic kogoś z pzn :)
"Non, je ne regrette rien"
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Tattoo

Post autor: Pigac149 »

Do poznania mi trochę daleko ;) ale jakbym miał dużo czasu może i bym podleciał hehe. Jakby co już wiem do kogo w poznaniu się zgłosić jak będę chciał tam coś działać ;)
Awatar użytkownika
Berry
Podawacz śrubek
Posty: 14
Rejestracja: 28 sie 2012, 11:06
Imię: Monika
Miejscowość: Poznań
Garnek: AGV k-3
Numer GG: 7351733

Re: Tattoo

Post autor: Berry »

Z drugiej strony jak chcesz mieć niepowtarzalne wykonanie to odległość chyba nie gra roli :D
"Non, je ne regrette rien"
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Tattoo

Post autor: Pigac149 »

Proste, że nie ;). Tylko nie mam zbytnio czasu na pokonanie takiej odległości ;/
Karolla
Rowerzysta
Posty: 23
Rejestracja: 09 sie 2012, 15:30
Imię: Karolina
Miejscowość: Warszawa
Plecak: samtajms Gosza :P
Garnek: Schuberth

Re: Tattoo

Post autor: Karolla »

K021 pisze:Rekawy jak dla mnie ogolnie sa zajebiste, ten mi sie bardzo podoba http://naszetatuaze.pl/audi1985/anioly-i-demony/ . Ciezko jest wymyslec motyw na taki tatuaz, ale jak juz bede o tym myslal na powaznie to najpierw przeczytam kilka ksiazek nt. symboliki, jakies mitologie skandynawskie, greckie, zahacze o tematy religijne i gwiezdne wojny :D Mysle ze wyjdzie mi jakis fajny motyw. W ogole moim zdaniem, robienie tatuazu ma sens tylko wtedy kiedy sami go "stworzymy". Powinien wyrazac nas samych, nasze przekonania/zainteresowania, a jednoczesnie powien troche tajemniczy, w pelni zrozumialy tylko dla osoby ktora go nosi. Niektore tribale sa fajne, ale to troche pojscie na latwizne. Raczej nie bedziemy tak dumni z tatuazu ktory wybralismy z katalogu, niz z dziela ktore stworzylismy sami od podstaw.
Szczerze podpisuję się obiema rencami i nogyma pod tym, cóz Kolega napisał :) Sama noszę się z zamiarem "ozdobienia" własnego ciałka już kilku ładnych lat, jednak wciąż poszukuje wzoru który wyrażałby mnie, czegoś ciekawego, oryginalnego, a zarazem takiego, na którym możnaby zawiesić miło oczko. Konkludując - nie mam, gdyż nie znalazłam niczego takiego, ale nie ustaję w poszukiwaniach :P
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Tattoo

Post autor: Kamyk »

Ostatnio przysnil mi sie tatuaz na moim ramieniu. Czyli dopelnil on moja liste. A wiec mam 3 typy, ale nie wiem kiedy je wykonam :( Czegos sie boje. Ale im czesciej widze dobrze zrobione tatuaze to chce miec wlasny.

Plan jest nie zmienny: nadgarstek od spodu - pewnie bedzie w pip bolalo. Ramie. Oraz lopatka.

Fajne projekty sa na strone FB - Kto sie nie dziara ten fujara czy cos takiego :) Popatrzec warto.

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
Kuzuki
Motorowerzysta
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:43
Imię: Paweł
Miejscowość: Gliwice
Garnek: HJC

Re: Tattoo

Post autor: Kuzuki »

Jeśli chodzi o moje tattoo ... prawy rękawek, zacząłem jakieś 2 lata temu i dalej jest jeszcze troche miejsca. Znaleśc tam można już: smoka, czaszki, płomienie, różę, wężą, symbole (pentagram, krzyż, gwiazda dawida oraz pólksiężyc ) oraz tło, łączące to w całość. Kolory tuszu to głownie czarny, ale też bialy i czerwony. Jak uporam się z moto i zrobie co jest do zrobienia, to pewnie dokończe tattoo.
Awatar użytkownika
Brok2000
Motocyklista
Posty: 195
Rejestracja: 07 wrz 2010, 23:49
Imię: Krzysiek
Miejscowość: ŁDZ
Lokalizacja: Łódź

Re: Tattoo

Post autor: Brok2000 »

zapodaj zdjęcia Kuzuki, bo brzmi ciekawie to co napisałeś!
Pozdrawiam,
Brok
ODPOWIEDZ