Przełączniki

Kierownica / Bak / Siedzenie itp.

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
Kuzuki
Motorowerzysta
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:43
Imię: Paweł
Miejscowość: Gliwice
Garnek: HJC

Przełączniki

Post autor: Kuzuki »

Zacznę od tego że u mnie leje już prawie cały dzień, no ale ruszyłem dupsko przed blok i zrobiłem zdjęcie.

Obrazek

Więc brakuje, jak widać tego takiego przycisku od długich świateł i tu moje pytanie- ma ktoś na zbyciu sam przycisk, albo wie gdzie taki można dostać? Szkoda kupować cały przełącznik za 50-60 zł na allegro skoro wszytko działą tylko brak tego przycisku, a drażni mnie takie zaklejone :puke:


Teraz druga sprawa tj. jeżeli miał bym wymienić cały przełącznik to bym zamienił lewe i prawe na jakieś nowsze, ładniejsze . Czy ktoś ma pojęcie z jakiego innego modelu pasowały by przełaczniki,, ale mam obawy co do dzwigni ssania, bo myślę, że nie będzie problemu z podłaczeniem samych przycisków, ale czy linka od ssania będzie pasować. Jak ktoś coś wie ... ;)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Damiano
Motocyklista
Posty: 289
Rejestracja: 12 kwie 2012, 23:47
Imię: Damian
Miejscowość: Kraków / Nowa Huta
Garnek: HJC FG-15 Kynee
Telefon: 797873166
Motocykl: V strom DL 650

Re: Przełączniki

Post autor: Damiano »

mam takie pytanie, po co cos wymieniac jak jest praktyczne?sorry za ot ;p
Jawa350ts 89r. -->Kawasaki Er 5 02r. --->Suzuki Sv 650S 05r.--> Suzuki VStrom 650 06r. :>

Żyje się po to...by spełniać marzenia :>
kondziu4
Motocyklista
Posty: 185
Rejestracja: 02 gru 2011, 09:13
Imię: Konrad
Miejscowość: Mrągowo
Numer GG: 10192881

Re: Przełączniki

Post autor: kondziu4 »

Poszukaj przełącznika od starych kaw, niekoniecznie er5, starsze chyba gpxy miały takie same przełączniki ja dorwałem do siebie jakiś z 85 roku w idealnym stanie za 20zł na allegro. Przeszukaj sobie allegro w poszukiwaniu przełączników, ewentualnie jak ktoś ma moto na części i TARGUJ się zawsze zejdziesz z ceny, a prowizorka tutaj nie jest wskazana bo można wpakować jakiś przełącznik ale to bez sensu, już sam przerabiałem, szkoda zachodu.
ODPOWIEDZ