Włącznik wentylatora chłodnicy

Dział dotyczący spraw silnikowych

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Usul
Rowerzysta
Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2017, 20:24
Miejscowość: Warszawa

Re: Włącznik wentylatora chłodnicy

Post autor: Usul »

Właśnie nabyłem drogą kupna prosty czytnik temperatury. Zobaczymy co pokaże. Bo przy okazji troche leci ze zbiorniczka wyrównawczego i nie wiem czy się silnik przegrzewa czy poprostu sie jeszcze układ odpowietrza.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Kanc1erz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 07 kwie 2014, 08:58
Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: Scorpion EXO-1200
Numer GG: 8278420
Motocykl: SV-650SF

Re: Włącznik wentylatora chłodnicy

Post autor: Kanc1erz »

Usul pisze:Właśnie nabyłem drogą kupna prosty czytnik temperatury. Zobaczymy co pokaże. Bo przy okazji troche leci ze zbiorniczka wyrównawczego i nie wiem czy się silnik przegrzewa czy poprostu sie jeszcze układ odpowietrza.
Mi też bardzo długo kapało po uzupełnieniu płynu, nie przejmowałbym się tym zbytnio.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Usul
Rowerzysta
Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2017, 20:24
Miejscowość: Warszawa

Re: Włącznik wentylatora chłodnicy

Post autor: Usul »

Więc pewnie układ się jeszcze odpowietrza. Będe obserwował. Dzięki.
No i się wyjaśniło. W międzyczasie zamówiłem używany czujnik, zamontowałem, dojechałem do roboty i po chwili postoju wiatrak się załączył. Nie wiem czy to kwestia czujnika czy poprostu tego dnia było cieplej, grunt że działa. No a teraz mam nowy czujnik do sprzedania bo dotarł dopiero ten z wymiany.
P.s. - Widze że masz ten sam kask co ja, nie podwiewa Ci przy zamkniętej szybie powietrze do środka? Mi wpada jakoś od góry a wywietrzniki zamknięte.
Kanc1erz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 07 kwie 2014, 08:58
Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: Scorpion EXO-1200
Numer GG: 8278420
Motocykl: SV-650SF

Re: Włącznik wentylatora chłodnicy

Post autor: Kanc1erz »

Usul pisze:Więc pewnie układ się jeszcze odpowietrza. Będe obserwował. Dzięki.
No i się wyjaśniło. W międzyczasie zamówiłem używany czujnik, zamontowałem, dojechałem do roboty i po chwili postoju wiatrak się załączył. Nie wiem czy to kwestia czujnika czy poprostu tego dnia było cieplej, grunt że działa. No a teraz mam nowy czujnik do sprzedania bo dotarł dopiero ten z wymiany.
P.s. - Widze że masz ten sam kask co ja, nie podwiewa Ci przy zamkniętej szybie powietrze do środka? Mi wpada jakoś od góry a wywietrzniki zamknięte.

Już go niestety nie mam :<
Prawda jest, że nie jest to zbyt dobrze wygłuszone kask i wiatr w nim dość mocno hula, nie ważne, czy wywietrzniki zamknięte, czy otwarte.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
ODPOWIEDZ