Problem podczas uruchamiania silnika

Dział dotyczący spraw silnikowych

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
bober15
Motocyklista
Posty: 167
Rejestracja: 02 wrz 2013, 15:55
Imię: Paweł
Miejscowość: Giżycko
Plecak: zależy jak leży :)
Garnek: Nitro n766-vx
Telefon: 790591087

Re: Problem podczas uruchamiania silnika

Post autor: bober15 »

Ja miałem zamiar rozebrać rozrusznik, zobaczyć łańcuszek i do tego sprzęgiełko. części do elektryki muszę zamówić przez Internet to może w sobotę będę robił Moto, bo będę miał czas
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Neyson
Podawacz śrubek
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2014, 12:43
Imię: Tadeusz
Miejscowość: Wrocław

Re: Problem podczas uruchamiania silnika

Post autor: Neyson »

Siemka.. W związku z tym ze nikt z was nie potrafił pomóc, może mi uda się pomóc komuś kto będzie miał podobny problem do mojego. Postawiłem tak jak już wcześniej pisałem na sprzęgło rozrusznika.. Dzisiaj wszystko złożyłem.. Niestety oryginalne nowe kompletne sprzęgiełko z rolkami, zębatką bez koła magnesowego 618zł. Wczoraj złożyłem.. dzisiaj odpaliłem i efekt.. rewelacja.. żadnego walenia, stukania itp. itd. Jak ktoś myśli że kupi sam zestaw naprawczy za 100 zł to zwyczajnie wywali pieniądze w błoto bo badając twardość poszczególnych elementów widać, że rolki gniotą się najsłabiej.. ślizgi na których owe rolki się zaciskają, gniotą się znacznie bardziej co daje efekt taki jak w moim 1 poście. Także temat został rozwiązany... przeze mnie ! W drogę ! :)
majorek
Motorowerzysta
Posty: 51
Rejestracja: 20 lis 2013, 16:41
Miejscowość: Wrocław

Re: Problem podczas uruchamiania silnika

Post autor: majorek »

Swietna robota, gratulacje :) To bardzo fajne uczucie jak sie uda cos samemu naprawic i dziala :) Temat sie na pewno przyda.
kajak128
Podawacz śrubek
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2014, 18:42
Miejscowość: slonsk

Re: Problem podczas uruchamiania silnika

Post autor: kajak128 »

hej a gdzie ten zestaw kupiłes
ODPOWIEDZ