Piosenki

Śmieszne rzeczy

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

kchelm
Rowerzysta
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2012, 21:06
Imię: Krzysztof
Miejscowość: Warszawa-Mokotów
Garnek: Reevu MSX1

Piosenki

Post autor: kchelm »

Przesyłam link do piosenki Karin Stanek "Motor i ja", którą znam z dzieciństwa z płyty winylowej mojego ojca. Myślę, że temat piosenki jest adekwatny do tematyki forum i można sobie ja nucić w trasie jak się człowiek nauczy. Sama wpada w ucho.


http://www.youtube.com/watch?v=xM6bgadTbl0
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Piosenki

Post autor: Pigac149 »

www.youtube.com/watch?v=6E3_q8XvOIc Może nie wielu z was słucha takiego klimatu, może nie dla jednego z was taka muzyka jest czymś po prostu nowym, czymś abstrakcyjnym, ale wsłuchajcie się w ten klimat, posłuchajcie choć chwilę muzyki z tego gatunku, wsiądźcie na motor, dajcie gaz "...widzę dziś ile potraciłem oczekując zmian, tutaj nic się nie zmienia jeśli nie zmienisz się sam, piszę list sam do siebie, te litery to mój krzyk, jeśli nie dam sobie szansy to nie da mi jej nikt...", dajcie się ponieść chwili, choćby tak jak dał się ponieść Młody (ani jednego komentarza nie wystawiłem w jego sprawie, bo czekam aż się wybudzi, bo w tą wierze po prostu i czekam, pomagam tylko jak mogę, bo wiekiem mało różni się ode mnie, tak samo jak mało różni się od was, tak mało różni się moją pasją, tak samo wbrew pozorom różni się od nas...LWG Piotrek...), ale on nie czekał zmian, tas samo nikt nie czeka zmian z nas, nie czekajmy zmian, czekajmy aż zmienimy sami świat my, a nie nam podobni... Kiedyś będzie nas więcej (tekst też dobrze znany)... niestety posługuję się takimi, bo takie najlepiej w nas trafiają...........
pigwa
Motocyklista
Posty: 311
Rejestracja: 06 sty 2013, 15:55
Imię: Kamil
Miejscowość: Jarosław
Garnek: HJC RPHA 11 Plus
Motocykl: ZX6R
Kontakt:

Re: Piosenki

Post autor: pigwa »

Wezmę łopatkę i trochę odkopię ten temat i dorzucę parę filmików :roll: 8-)

Kto nie marzył o MZ-cie :) ?








I coś z udziałem Kawasaki :D
Kawasaki ER-5 ---> Kawasaki ZX6R 636 '05
Mój garaż! :)
Łona - ĄĘ
Marzeń się nie odkłada... To na marzenia się składa!
Pigwa
ODPOWIEDZ