Gracze łączmy się;)

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Lukasz84
Rowerzysta
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2011, 16:22
Miejscowość: Lipnik - Świętokrzyskie
Garnek: HJC r1

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Lukasz84 »

Swego czasu byłem, można powiedzieć, nałogowym graczem. Teraz jeśli chodzi o gry to jestem 100 lat za murzynami, czasem tylko odpalę klasyka Quake'a III i po sieci się ponapierniczam :)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

No Panowie, właśnie jestem po krótkiej sesji z Uncharted 3 na PS3 i powiem jedno: majstersztyk!:) Już dwójka mnie wgniotła w fotel, a trójka jest jeszcze lepsza (przynajmniej początek). Polecam!;)
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Kamyk »

Myslalem o tej gierce. Kolega ma 2 ale nie gralem w nia. Widzialem za to 3 - moment ucieczki z plonacego budynku - i powiem szczerze troche naciagane ;) Ale grafika i grywalnosc pewnie niezla.

Ja nadal nie moge sie przekonac do gier FPP granych na padzie :( Probowalem KillZona i nie szlo mi nic. Jednak myszka i WASD to jest to. Ale moze kwestia przelamania.

W weekend zagram w U2 i zobaczymy :)

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
K021
Motocyklista
Posty: 325
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:23
Imię: Konrad
Miejscowość: Ostrów Maz/Wawa
Garnek: Shoei XR-1100
Skype: k0210l
Numer GG: 3051259
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: K021 »

To kwestia przelamania no i oczywiscie pewnego doswiadczenia zwiazanego z obsluga pada. Pograj sobie troche w single playerze na niskim poziomie trudnosci. Po pewnym czasie zapomnisz ze grasz padem. Ja tez kiedys mialem obiekcje, a teraz padem posluguje sie lepiej niz myszka :D A propo przyzwyczajenia od kilku tygodni w battlefielda BC 2 gralem tylko snajperem, zdobylem wszystkie osiagniecia, wiec przelaczylem sie na inzyniera z pistoletem maszynowym, jak zabili mnie XX razy- a ja oczywiscie nikogo- to stwierdzilem ze pie***ole i nie gram w to wiecej ;)
Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

@Kamyk
No jasne, że naciągane;) A w dwójce to było inaczej? Akcja z helikopterem i walącymi się budynkami?;) Na tym właśnie polega Uncharted. No, jeszcze trzeba dodać do tego wiadro poczucia humoru oraz dystans do siebie głównego bohatera i moim zdaniem mamy grę idealną;)

@K021
Dzięki za zaproszenie na PSN'ie, póki co katuję singla w Uncharted 3, ale na pewno nie odpuszczę Battlefielda 3. A wtedy można pograć w jednym squadzie;)
Awatar użytkownika
Theo
Rowerzysta
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2011, 13:51
Imię: Amadeusz
Miejscowość: Starogard Gd.
Garnek: Schuberth
Numer GG: 2859295
Telefon: htcG1

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Theo »

ja gram od kiedy pamietam. aktualnie oram w MMO RPG - lineage2 (juz 6lat) jakos sie nie nudzi :)
Wolf
Motocyklista
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2010, 23:22
Lokalizacja: Brodowo koło Środy Wielkopolskiej

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Wolf »

A ja jako stosunkowo młoda osoba :lol: zaczynałem swoją karierę z Pegazusem potem długo długo nic i PSone,Laptop,PS2,chyba z 50 PSP(trochę nimi handlowałem ;) )PS3 i później był X-box 360 ale siadało w nim chłodzenie więc wróciłem do PS2 slim.Ostatnio znowu się przymierzam do X-box'a bo wiele w nim zmienili i teraz się opłaca.... 8-) Jeśli chodzi o gry to przetestowałem ich mnóstwo ale szczególnie do gustu przypadła mi seria GOD oF WAR,TOMB RAIDER,DRIVER i niezapomniany BLACK ale wiem że fajowych gier jest multum... :D
[color=#0040FF]BRACI SIĘ NIE TRACI-to hasło powinno łączyć wszystkich motocyklistów!!!!! :)[/color]
Awatar użytkownika
Mexico
Rowerzysta
Posty: 32
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:25
Imię: Marcin
Miejscowość: Poznań
Skype: marcin_lab88
Numer GG: 3691541

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Mexico »

Ja swoja ierwsza ,,wypasiona konsole" czytaj Pegazusa dostalem jak pewnie wiekszosc z nas na komunie i bardzo mile ja wspominam;D Najbardziej zawsze mnie rozwalały mixy gier typu 150 gier w 1 a tak na prawde to była Contra (az sie leska w oku kreci ;) ) Tank Pack Man i oczywiscie obowiazkowo Mario ;p Graliscie kiedys na Atari ?:) to dopiero byla grafika ;D Teraz korzystam z PS3 i jestem b zadowolony. Bardzo fajnie sprawdza sie konsola na imprezach dla znajomych jak sie zainwestuje w mikrofony do Singstara czy zestaw Move (jest taka fajna gra Start The Party gdzie glos w polskiej wersji podklada sam Krzysiu Ibisz-masakra :D)
Pozdr!

-- 02 Sty 2012, 22:00 --

ktos w ogole gustuje w grach typu Assasin Creed God of War Age of Dragon??:)
Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

Ja zaczynałem od Atari 1040STe. 16-bitowa grafika to było coś na tamte czasy. Żeby było śmiesznie, potem dopiero przerzuciłem się na Pegazusa. Ale liczyły się gry a nie grafika, po prostu Pegazus miał u nas bogatą bibliotekę gier i były łatwo dostępne. I tak, gustuję w takich grach jak God of War;) Właściwie, to w każdych gustuję, byleby były dobre. Aktualnie gram na PS3 w nowego Deus Ex i Saints Row: The Third. A, no i w Rayman Origins... Święta były bogate :D
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Kamyk »

Hehe :) My z kumplem z mieszkania teraz PS3 Move tniemy. Nie ma jak wieczorne rozgrywki w Boccie albo Pingla przy piwku :) W koncu sport to zdrowie :)

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
ODPOWIEDZ