Gracze łączmy się;)

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

Chciałem się zapytać drogich forumowiczów, czy mamy w naszej grupie jakichś graczy/graczki? Ja osobiście wychowałem się na Atari, potem Pegasus, PC a teraz Playstation 3;) Jeśli ktoś miałby ochotę, zapraszam do wspólnej gry w sieci. Jak ktoś ma chęć dodać mnie do znajomych, to mój PSN ID:

Dabrus

W wiadomości z prośbą o dodanie do znajomego proszę wspomnieć, że jesteście z forum Kawasaki ER-5:) Coś trzeba robić póki zima sroga i nie ma jak pojeździć;)

Lewa w górę!:)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Kamyk »

Dobry temat :)

Ja zaczynalem od C64 oraz w szkole Atari. Pozniej przyszedl czas PC od AT 286, 486, Pentiuma II, no i Celerona i P4. Teraz pracuje od ponad 4 lat na Apple i nie zamienil bym na nic innego :)

Na wszystkich tych sprzetach grywalem, ale uwazam, ze do gier najlepsze sa konsole, wiec mam PSP i P3 :)

Co do gier w sieci to przewaznie grywalem w Quake3, TC: Elite, Enemy Teritory oraz Urban Terror :)

Pozdrawiam,
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

Ha, tez mam PSP;) Ale ostatnio coś ta konsolka podupadła, teraz czekam na NGP (czyli PSP2). Kamyk, dodaj mnie do znajomych na PS3;) Aktualnie w sieci to gram w: Battlefield: Bad Company 2, Need For Speed: Hot Pursuit, Uncharted 2. Na PC zaczynałem od 286, potem 386, 486, Pentium... skończyłem na AMD Athlon X2 5200+. Chyba przerobiłem wszystkie głośniejsze gry jakie wyszły w tym czasie (czyli lata 1990 - 2011) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Kamyk »

Czyli widze, ze podobnie :) Uncharted 2 mam ale jeszcze nie gralem :P

Pozdrawiam,
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
shadow
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 19 wrz 2010, 19:49
Miejscowość: Ryczów Kolonia
Numer GG: 2935736
Lokalizacja: Kolonia Ryczów

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: shadow »

Ja się zastanawiam czy kupić sobie konsolę. Niby fajna sprawa, bo od razu BluRay jest ,ale cena nie zachęca. A Wy macie flashowane, czy oryginały kupujecie ?
W COD 4 lubię sobie w sieci pograć, ale to na PC, te nowsze gry to już tak średnio mi chodzą. Dosyć stary sprzęt, ale we wakacje może sobie zmienię na laptopa, bo się na studia przyda ;)
Moja piękna:
http://bikepics.com/members/shadow493/02er5/
Awatar użytkownika
Dabrus
Motocyklista
Posty: 120
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:05
Miejscowość: Szczecin, Myślibórz
Lokalizacja: Szczecin, Myślibórz

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: Dabrus »

Ja mam nie przerobioną PS3 i nie zamierzam bawić się w żadne przeróbki (akurat PS3 się nie flashuje, a sama konsola została złamana niedawno, nieoficjalne softy dopiero powstają). Jedna oryginalna gra na dwa miesiące mi wystarcza spokojnie, nie mam czasu żeby siedzieć długo przed konsolą. Cena już teraz taka zła nie jest, a Sony planuje niedługo zrobić kolejne obniżki, więc PS3 powinien kosztować ok. 999zł. A jak wolisz PC, to teraz już dobre karty graficzne kosztują ok. 600zł. Za 1500zł można złożyć od podstaw całkiem sensowny komputer:)
Awatar użytkownika
alfredo
Motorowerzysta
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2010, 20:47
Miejscowość: Olkusz
Lokalizacja: Krzeszowice
Kontakt:

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: alfredo »

Ze mnie natomiast konsolowiec marny, no chyba, że liczymy pegasusa ;)

W moich ulubionych gierkach RPG multi niestety nie ma, ale jakby ktoś chciał sieknąć w (moim skromnym zdaniem oczywiście ;) ) najlepszą ścigałkę jaka powstała, czyli LFS to zapraszam ;)
rez
Rowerzysta
Posty: 40
Rejestracja: 21 wrz 2011, 23:42
Miejscowość: Warszawa/ Katowice
Plecak: Aneta
Garnek: AGV K4

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: rez »

Graczerm jestem od kiedy pamiętam. na początku była podróbka ponga, potem amiga 500, psx, ps2, psp a obecnie xbox360 i czekam na PSV od Sony.
Widzę, że jestem jedynym xboksowcem w tym szacownym gronie hehe:)
Awatar użytkownika
K021
Motocyklista
Posty: 325
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:23
Imię: Konrad
Miejscowość: Ostrów Maz/Wawa
Garnek: Shoei XR-1100
Skype: k0210l
Numer GG: 3051259
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: K021 »

Ja zaczynalem od Atari, ale nie pamietam juz dokladnie jakiego modelu. Potem byl pegasus, pierwszy komputer z procesorem pentium I :D, potem celeron, ps2, xbox 360, psp i ps 3. Tak jak kolega wyzej troche pogrywam w battlefielda BC 2, po sieci jeszcze nie zaczalem, ps3 mam od niedawna. Ale do gierzenia w mutli to nie ma to jak dobre wciagajace strategie typu starcraft.
Awatar użytkownika
lucek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:53
Imię: Lucek
Miejscowość: Puławy
Plecak: Kamila
Garnek: Schuberth C3
Telefon: 505228947
Motocykl: BMW F800GS
Kontakt:

Re: Gracze łączmy się;)

Post autor: lucek »

Ja do niedawna grałem tylko na PC, dopiero ostatnio postanowiłem stare marzenie spełnić, ale ponieważ nie produkują już PSone to kupiłem PS3 :)
Jakby ktoś miał ochotę połupać w MotorStorm, Army of Two, Guitar Hero albo Brutal Legend to dajcie znać, ewentualnie jak możecie polecić jakieś fajne wyścigi po sieci to się zaopatrzę.
www.hangover.art.pl
ODPOWIEDZ