PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: jotto, Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto

Re: PDA/Smartphone/GSM/Software/Hardware

Postprzez jolja » 13 Gru 2015, 22:37

Jutro idę jeszcze do salonu i na policję. Sprawdzałam te strony, mija się to z celem, a jak zobaczyłam te "pozytywne" komentarze o działaniu strony to mi witki opadły.. 99% to coś w stylu "sprawdziłam mojego chłopaka, teraz wiem, że mnie zdradza!" - także podziękować.

Jak się uda zlokalizować to będę się zastanawiać. Olałabym temat, tylko mam tam cały "materiał" z podróży do Norwegii :( :( :( także jeszcze nie chcę odpuścić :c
Awatar użytkownika
jolja
Motocyklista

Imię: Jola
Miejscowość: Kraków
Garnek: LS2 Wolf

Postprzez Kanc1erz » 14 Gru 2015, 23:29

Jak zarejestrowałem swój telefon (SGS3) na stornie szajsunga, to tam mam możliwość namierzenia telefonu z niewykorzystaniem GPSu. Nawet działa.
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
Kanc1erz
Motocyklista

Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: HJC TR-1
Numer GG: 8278420

Postprzez Kamyk » 15 Gru 2015, 11:19

Na przyszlość dodam, że w Androidzie podlaczonym do Googla, jest mozliwosc zdalnego RESETU telefonu do ustawien fabrycznych. Wtedy nikt nie bedzie mogl zgrac danych z telefonu. Do tego ustawienie PIN-u to podstawa. Nawet laczenie kropek na ekranie jest do odtworzenia. Sam sprawdzalem. Tylko i wylacznie PIN.

Oczywiscie jesli chce sie zachowac dane to nie ma sensu, no ale po to robi sie backupy ;)

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator

Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy

Postprzez jolja » 15 Gru 2015, 16:39

Windows Phone ma opcję lokalizacji telefonu, zadzwonienia nawet na wyciszony telefon, blokady (tak, że wyświetla tylko komunikat na ekranie) i wymazania danych. No i będę robić to ostatnie :(
Zdjęcia przepadły, ale przez One Drive odzyskałam sobie kontakty i parę innych rzeczy z telefonu. Od teraz wszystko łączę z drivem ;)
Awatar użytkownika
jolja
Motocyklista

Imię: Jola
Miejscowość: Kraków
Garnek: LS2 Wolf

Poprzednia

Wróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości