Tattoo

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Tattoo

Post autor: Kamyk »

"Kiedys za kobiete bym dal sobie reke uciac, i co? ..."
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
radziorek15
Motocyklista
Posty: 550
Rejestracja: 10 lip 2011, 14:50
Imię: Radosław
Miejscowość: Białystok
Plecak: słowianka
Garnek: xr-1100 shoei
Numer GG: 9519818
Telefon: 693457668

Re: Tattoo

Post autor: radziorek15 »

I byś nie jeździł na er-ce. No chyba że jedna ręką prowadząc. :haha:
er-5 + SV650S
Awatar użytkownika
michałKNW
Motorowerzysta
Posty: 69
Rejestracja: 28 cze 2011, 23:00
Imię: Michał
Miejscowość: Knurów
Garnek: Caberg V2R zonda

Re: Tattoo

Post autor: michałKNW »

ja chciałem sobie zaprojektować coś fajnego ale stwierdziłem, że za pierwszym razem najpierw zrobię sobie coś małego w niewidocznym miejscy i nie chodzi tylko o wytrzymałość na ból ale każdy ma inną cerę i u jednego robi sie łatwo i przyjemnie a u drugiego zacznie sie bazgrać i poprawki, był też gościu którego cały czas brało na mdłości ja sie dziarał :P u mnie powstał tylko symbol zodiaku na plecach (kręgosłupie)
Awatar użytkownika
ŁOLES
Motorowerzysta
Posty: 69
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:57
Imię: Krzysiek
Miejscowość: Kalisz
Plecak: Aga
Garnek: CABERG J1
Telefon: 608278002

Re: Tattoo

Post autor: ŁOLES »

Do: "lukaszu" i "K021" o gustach się nie dyskutuje mam tribala na ramieniu i nie uważam że jest to "wstyd, tania dyskoteka czy kicz" poczułem się urażony i obrażony przez wasze teksty, ch..j Was obchodzi kto co ma wytatuowane, każdy ma swój pomysł na tatuaż i nie powinno się tego krytykować w szczególności na forum gdzie może to kogoś dotyczyć, to tak samo jak ja bym napisał że np. ktoś kto jeździ np BMW jest zwykłym dresiarzem czy burakiem (choć wcale tak nie sądzę). Więc nie szufladkujcie ku...wa ludzi wg. takich kryteriów, i zastanówcie się następnym razem za nim coś takiego napiszecie.
:gryyy: :gryyy: :gryyy:
Awatar użytkownika
UncleKlaus
Motocyklista
Posty: 179
Rejestracja: 10 mar 2011, 17:38
Imię: Michał
Miejscowość: Kraków

Re: Tattoo

Post autor: UncleKlaus »

Łoles, masz 100% racji! Chodzi chyba bardziej o to, że jak już burak robi sobie tattoo na opalonym ramieniu (taki, żeby mu spod pakerki wystawał), to na 99% machnie tribala. Na tej samej zasadzie będzie wybierał samochód (BMW). Ale to oczywiście nie oznacza, że każdy posiadacz tribala czy BMW, jest burakiem!! To poprostu jeden z najpopularniejszych motywów, który podoba się ogromnej rzeszy ludzi (spośród których część, to jak w każdym przypadku, buraki:))


Mnie kusi tak od kilku lat zrobić sobie rękaw w klimacie giger/bio-mechanical, ale jakoś ciągle szkoda mi na to tych kilku stówek.
Za to moja małżonka, ma wydziargane połowę ciała. I powiem Wam, że to strasznie wciąga - u niej zaczęło się od malutkiego smoka jak miała 17 lat... a teraz w smokach rysunku Paula Kidby'ego ma połowę siebie:) Na plecach tez ma różne rzeczy... Tak więc widzę, że to rzeczywiście uzależnia. Moja szwagierka ma (tzn. od półtora roku robi) tatuaż na CAŁE plecy. W full kolorze, więc roboty jest z tym co niemiara (że o kasie nie wspomnę).
Jakby ktoś chciał, to w Krakowie mam namiary na naprawdę zawodową tatuatorkę.
Wolf
Motocyklista
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2010, 23:22
Lokalizacja: Brodowo koło Środy Wielkopolskiej

Re: Tattoo

Post autor: Wolf »

Ja mam w planach zrobić taki tatuaż: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 1f1fb.html no nie ukrywam że ten tatuaż jak dla mnie jest rewelacja. :D ..Zastanawia mnie tylko ile może kosztować bo nigdzie w pobliżu nie ma salonu i nie mogę się zorientować... :x
[color=#0040FF]BRACI SIĘ NIE TRACI-to hasło powinno łączyć wszystkich motocyklistów!!!!! :)[/color]
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Tattoo

Post autor: Kamyk »

Moim zdaniem, tatuaz jest tak prywatna sprawa, ze kazdy musi decydowac o tym co chce miec. Jednym sie podobaja brunetki innym blondynki. Jedni sa fanami Audi, a inni BMW. Wiec co sobie ludzie tatuluja to ich indywidualna i prywatna sprawa. Oczywiscie moze sie to podobac komus lub nie. Ale czy wtedy wlasciciel tatuaza bedzie sie tym przejmowal? Ja bym sie nie przejmowal krytyka wyboru. Mam ochote zrobic sobie tribala to sobie robie i jesli komus sie nie podoba jego sprawa nie moja :) Chociaz nie jestem fanem tribali to wzialem to za przyklad.

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
K021
Motocyklista
Posty: 325
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:23
Imię: Konrad
Miejscowość: Ostrów Maz/Wawa
Garnek: Shoei XR-1100
Skype: k0210l
Numer GG: 3051259
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tattoo

Post autor: K021 »

ŁOLES naprawdę przepraszam ze uraziłem Cię swoimi słowami, nie chcialem zeby ktos odniosl to tak bardzo do siebie, wiec wybacz. W ramach sprostowani chcialbym zebys wiedzial po 1. Ze dla mnie jestes w porzadku i naprawde nie ma znaczenia jaki masz tatuaz i gdzie, szanuję Cie jako czlowieka z samego faktu na to ze nalezymy do tej samej spolecznosci 2. W swojej wypowiedzi nie napisalem nic w stylu "wszyscy ktorzy maja tribale to dresiarze", wyrazilem swoja opinie na temat tego typu tatuazy, powiedzialem ze dla mnie to kicz, a opinie mam jaka mam gdyz: 3. mialem na mysli ludzi stereotypowych, takich ktorzy robią tatuaz dla szpanu, zeby isc na impreze odslonic wielkiego bica i tatuaz zarazem. Znam 2 takich gosci i obaj maja tribale na ramieniu, obaj zrobili to bez wiekszego zastanowienia i dlatego tego typu tatuaze z tym mi sie kojarza. Cierpia na tym ludzie ktorzy robiac sobie tatuaz mieli dobre intencje. A Tribala tak samo jak inny tatuaz tez mozna stworzyc od podstaw i tak jak juz powiedzialem, niektore tribale sa fajne.
Przepraszam ze wypowiedzialem sie w ten sposob w jaki sie wypowiedzialem, uzylem pewnych skrotow myslowych i wcale nie mialem zamiaru urazic nikogo z forum. Nikogo z Was nie szufladkuje jako dresiarza/koksa/kibola itd. Oczywiscie nie kazdy posiadacz bmw i tribala jest dresiarzem, ale te stereotypy skads sie jednak biora prawda ? Nie widzialem nigdy dresiarza we fiacie panda, a gdyby wiekszosc jezdzila panda to pewnie mowilibysmy ze panda to dresiarski samochod, co nie zmieniloby faktu ze "zwykli" urzytkownicy cenia w nim, komfort, precyzyjny uklad kierowniczy itd.
Podsumowujac- przepraszam Cię ŁOLES, jezeli po przeczytaniu mojego posta odniosles wrazenie ze uwazam posiadaczy tribali za gorszych (kretynami nazwalem tylko tych ktorzy robia sobie tatauz z imieniem swojej dziewczyny i tez mialem na mysli tutaj osoby ktore robia to pod wplywem emocji) , wydaje mi się ze nie napisalem nic co by na to wskazywalo, a wypowiedzialem sie na temat samej formy tatuazu i nie chce zebys odnosil to do siebie. Jednak wez poprawke na to ze forum jest miejcem wyrazania wlasnych opinii i z godnie z tym opinie swoja wyrazilem (i uargumentowalem) i moim zdaniem nie byla wcale taka ostra. Rozumiem Twoje wzburzenie, choc nie wiem dlaczego jest ono AZ takie. Mimo wszystko przepraszam.
Awatar użytkownika
chrisp
Motorowerzysta
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2011, 18:53
Imię: Krzysiek
Miejscowość: Szczecin/Stargard
Numer GG: 2790244
Telefon: 695077019

Re: Tattoo

Post autor: chrisp »

Ja też kiedyś sobie zrobię, a tu tatuaż mojego kumpla, bardzo mi się podoba:

http://tatuaże.pl/f/2011-05-20_31

(tatuaż mi się podoba :P)
lukaszu
Motocyklista
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:56
Imię: Łukasz
Miejscowość: Kielce
Garnek: NAXA FOB

Re: Tattoo

Post autor: lukaszu »

Kolego Łoleś,
Czemu tak nerwowo? nikt tu nie chce nikomu jechac po rajtach. Jesli czujesz się dotknięty to przepraszam, jesli bede miał okazję postawie Ci piwo w imie dobrej przyszłości :)
a co do wypowiedzi, to owszem napisałem to co napisałem, ale sorry, każdy ma własny gust :)
mysle, ze jakbyś się kiedyś zapuscił do mojego garażu to byś się złapał za głowę i okrasił mnie też nie lepszymi epitetami. No i spoko, no hard feelings jak to mówią anglicy.
Nawet po tym co napisałes, nadal ja osobiście uważam, ze tribal to wiocha, ale to jest tak jak Oplem Calibrą. Samochodem z wszechmiar dobrym i udanym, niemniej czesto i namiętnie i zupełnie niepotrzebnie agrotuningowanym. Potem się mówi, ze kalibra to wstyd ( zaraz się znajdzie jakiś właściciel kalibry :rotfl: ). Nie umniejszam Ci piękności tatuażu, po prostu wyrażam swoje zdanie i opinię, to forum internetowe a nie klub milczków. Natomiast absolutnie nigdy nie chce nikogo skrzywdzić czy urazić. Jesli bardzo to bodzie Twoje uczucia, to PRZEPRASZAM raz jeszcze. Bez nerwów, kolego ;)
jest: er-5, zr-7, dt-125 (2T), chinol 50
było: gs-500, diversion 600, en-500
ODPOWIEDZ