Na czym się znamy?

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

MarcineS.
Rowerzysta
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:11
Imię: Marcin
Miejscowość: Łódź
Plecak: po co?
Garnek: LS2 FF386

Re: Na czym się znamy?

Post autor: MarcineS. »

Na czym się znam? Hmmm, niech pomyślę...
:omg:
Na kopaniu dołów, myślę, że byłem, a może jeszcze jestem całkiem dobry w kopaniu.
Kiedyś skończyłem archeologię i pracowałem przez kilka lat w zawodzie. Teraz, od prawie ośmiu lat, dalej "kopię" tylko trochę inaczej.
Jestem archiwistą w pewnej małopopularnej instytucji państwowej. No, urzędasem jestem :puke:
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Berry
Podawacz śrubek
Posty: 14
Rejestracja: 28 sie 2012, 11:06
Imię: Monika
Miejscowość: Poznań
Garnek: AGV k-3
Numer GG: 7351733

Re: Na czym się znamy?

Post autor: Berry »

Z wykształcenia mgr socjologii - specjalizacja - resocjalizacja. :)
Prywatnie chętnie pomogę w doborze sprzętu na snowboard itp :)
Obecnie pracuję w jednej z sieci komórkowych, ale mam nadzieję, ze to tylko chwilowe .
"Non, je ne regrette rien"
Awatar użytkownika
Greku_
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 15 paź 2011, 22:04
Imię: Rafał
Miejscowość: z domu
Garnek: LS2

Re: Na czym się znamy?

Post autor: Greku_ »

snołbordzistka motocyklistka :serce:

%-)
Awatar użytkownika
LucasCNC
Motocyklista
Posty: 142
Rejestracja: 24 cze 2012, 21:17
Imię: Łukasz
Miejscowość: Głogów Małopolski
Garnek: HJC CS-14

Re: Na czym się znamy?

Post autor: LucasCNC »

Student Elektrotechniki na PRZ :)
Interesuję się oraz zajmuję elektroniką, elektryką, automatyką, a w szczególności maszyny numeryczne CNC.
Awatar użytkownika
Pinio
Motocyklista
Posty: 274
Rejestracja: 14 kwie 2011, 22:15
Miejscowość: Łuków
Plecak: Piękna kobieta;)
Numer GG: 7955778
Lokalizacja: Łuków

Re: Na czym się znamy?

Post autor: Pinio »

Założyłęm już jeden temat w hobby ale napisze jeszcze jedną specjalizacje tutaj:) Otóż nie straszna mi edycja filmów a nawet niezłe efekty specjalne z programem Adobe After Effect oraz obróbka i wszelkiego rodzaju tworzenie zdjęc retuszów bądź avatarów w Photoshop a to wszytsko w najnowszym pakiecie CS6:) :ugeek:
Obrazek
Kawasaki Er5 '03 --> Kawasaki ZX6r 636 '02
Awatar użytkownika
betula
Motorowerzysta
Posty: 63
Rejestracja: 05 paź 2012, 14:56
Imię: Aga
Miejscowość: Płock
Garnek: Vision R

Re: Na czym się znamy?

Post autor: betula »

To i ja się dopiszę do listy.
Studia finanse i polityka pieniężna, przez jakiś pracowałam też w tych dziedzinach ale finalnie wylądowałam w IT - administruję SAP-em ;)
ER-5 -> FZ6
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Na czym się znamy?

Post autor: keteiz1 »

W temacie ,,Na czym się znamy" - mam prośbę na czym się do końca nie znam. Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę tu.
Od wielu lat używam GPS Mio Moov 200. Zarówno puszką jak i na motocyklu, z zadowoleniem. ;) Gps jest odblokowane i ma swoją Mapę Polski oraz na SD Euromapę. Tylko że ze względu na małą pamięć SD Euromapa jest okrojona do części zachodniej.
Myślałem że mi to wystarczy bo do tej pory tam tylko jeździłem. Jako że wybieram się do Rumuni to przydała by mi się Słowacja,Rumunia,Bułgaria,Węgry. Jeżeli jest ktoś kto ogarnia temat to proszę o PRIV bo sam się trochę boję że spieprzę to co mam. Na chomikuj.pl jest euromapa spec. do Mio 200. Mam tam konto. Jeżeli jest ktoś skłonny kto by mógł pogrzebać, to mogę przylecieć, do 150 km w promieniu, od Wawy. Lub inne propozycje. Oczywiście nic za Free. Dokupię większą SD i co tam jeszcze w rewanżu i po za :)
Awatar użytkownika
Szczepan
Motocyklista
Posty: 108
Rejestracja: 08 wrz 2012, 10:49
Imię: Damian
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Niestety się boi :(
Garnek: Scorpion exo1000
Numer GG: 4623482

Re: Na czym się znamy?

Post autor: Szczepan »

Szeroko pojęte budownictwo, czyli skończone studia na kierunku budownictwo na Wojskowej Akademii Tech. i pracuję u generalnego wykonawcy. Także gdyby coś ten tego z zakresy wykonawstwa, czy coś to służę pomocą w zakresie możliwości :)
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Na czym się znamy?

Post autor: keteiz1 »

Pinio pisze:Założyłęm już jeden temat w hobby ale napisze jeszcze jedną specjalizacje tutaj:) Otóż nie straszna mi edycja filmów a nawet niezłe efekty specjalne z programem Adobe After Effect oraz obróbka i wszelkiego rodzaju tworzenie zdjęc retuszów bądź avatarów w Photoshop a to wszytsko w najnowszym pakiecie CS6:) :ugeek:
WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU CHCĘ CI PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC Z GPS-em :!: :!: :!:
I tu widać zalety NASZEGO FORUM i tematu NA CZYM SIĘ ZNAMY. Pod warunkiem że się na czymś naprawdę znamy i chcemy się podzielić tym z innymi.
Pinio pierwszy odpowiedział na moją prośbę. Zajął się tematem. Korespondencją ze mną. Błyskawicznym kontaktem i fachowym wykonaniem. Przesyłką pocztowa karty SD. Wszystko zadziałało jak powinno.
,,PINIO'' WIELKIE DZIĘKI :!: A do moderatorów prośba o wyróżnienie w pozycji -> POMÓGŁ.
Awatar użytkownika
Pinio
Motocyklista
Posty: 274
Rejestracja: 14 kwie 2011, 22:15
Miejscowość: Łuków
Plecak: Piękna kobieta;)
Numer GG: 7955778
Lokalizacja: Łuków

Re: Na czym się znamy?

Post autor: Pinio »

Jakoś dopiero teraz doczytałem ten atek na forum:) keteiz1, nie ma za co;) Polecam się na przyszłość. :ugeek: :)
Obrazek
Kawasaki Er5 '03 --> Kawasaki ZX6r 636 '02
ODPOWIEDZ