Z czym/kim zdradzilibyscie Er 5 ?

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

JanuszMOTO
Rowerzysta
Posty: 48
Rejestracja: 07 gru 2015, 22:36
Imię: Janusz
Miejscowość: rybnik
Plecak: Justyna
Garnek: LS2

Re: Z czym/kim zdradzilibyscie Er 5 ?

Post autor: JanuszMOTO »

Panowie jak bym chcial kiedys posiadac w garazu ze dwa motrki a nawet i trzy ale nie wiem czy bym finasowo wydolil :)
z tego co by mi sie widzialo to ZZR1400 jakis poczciwy KLE 500 bo silnik ma taki sam jak ER no i zamienil bym er na Z800 a jak by mi tak milion z nieba spadł to jeszcze bym staral sie o jakas ninje :)powiem wam ze mylosc bym kierowal tylko w litere K jak Kawasaki zakochalem sie w tej marce jak sie popatrzy na nowe yamahy to dziwaczne sa hondy wygladaja zbyt okragło a na suzuki hmm a moze bym i zdradzil kawe :P a jak bedzie bida czekac w portwelu to KLE 500 zamiast ER silnik z mojej bym sobie zostawił bo jest w super kondycji :) na KLE mozna posmiagach po lasach a lubie jezdzic nie tylko po aswaltach:) bardziej uniwersalna maszyna...

pozdrowka nadchodzi sezon !!!

-- 11 Lut 2016, 23:01 --

De Fi ducati piekne motocykle ale opinie jest taka ze jak posiadasz dukata to z mechanikiem jestes na ty :P
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
DeFi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2397
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:25
Imię: Rafał
Miejscowość: Września
Plecak: Brak
Garnek: LS2
Numer GG: 9958743
Telefon: 783757397
Motocykl: Yamaha FJR 1300 '01
Lokalizacja: Września

Re: Z czym/kim zdradzilibyscie Er 5 ?

Post autor: DeFi »

JanuszMOTO pisze:jak posiadasz dukata to z mechanikiem jestes na ty :P
Chyba że sam jesteś mechanikiem, albo osobą ze zdolnościami techniczno-manualnymi i wszystko zrobisz sam.
Obrazek
Kawasaki ER-5 '05 -> Kawasaki ZR-7 '00 ->Yamaha FJR 1300 '01
http://www.bikepics.com/members/defi/01fjr1300/
JanuszMOTO
Rowerzysta
Posty: 48
Rejestracja: 07 gru 2015, 22:36
Imię: Janusz
Miejscowość: rybnik
Plecak: Justyna
Garnek: LS2

Re: Z czym/kim zdradzilibyscie Er 5 ?

Post autor: JanuszMOTO »

"Chyba że sam jesteś mechanikiem, albo osobą ze zdolnościami techniczno-manualnymi i wszystko zrobisz sam."

tak tak ale wiesz części musisz jednak kupić... a opina o dukatach nie jest moim własnym doświadczeniem... spotkałem się w necie i w czasopismach ze dukaty mechanicznie są słabsze od konkurencji. ale wygląd maja super:) jak ferrari wśród masówki zwykłych aut...
ODPOWIEDZ