Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: Kamyk »

No wlasnie ... Brak mi slow.

Moim zdaniem kary powinny byc wyzsze. Kurde niech kara za jechanie po alko bedzie 10tys.zl. Ale pobierane od razu z pensji, albo przez komornika. Kurde. Osoba pijaca i jezdzaca po zabraniu prawka znowu bedzie jezdzila bez prawka bo jest debilem. A jak po kieszeni dostanie to na pewno czesc z nich sie otrzasnie. Mam taka nadzieje.

Niestety mentalnosc w Polsce jeszcze dluuuugo sie nie zmieni ... szkoda.
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
urbansan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 600
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:43
Imię: Urban
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Panna Urbanna :D
Garnek: RPHA 10+
Motocykl: SV1000
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: urbansan »

Kamyk -troche sporo jezdzisz po Polsce, a mi sie zdaje, ze jednak czasem trzeba spojrzeć na plusy. W Wawie rzadko sie zdarzy czlowiek, ktory nie przepusci motocykliste w "normalnym korku" tj takim, ktory nie zostal stworzony z powodu jakiejs przebudowy.

Szczecin to tzw rejony odzyskane, ktorym zaden poprzedni rzad nie byl w stanie sie zajac - aczkolwiek macie S3 do gorzowa, niedlugo autostrada do granicy, niezle drogi nad morze (bylem tam w pracy tydzien temu). u Mnie jest 7ka - 50km na Plońsk 2 pasy, gierkowka cala w remoncie, sa starania by puscic w koncu autostrade do lodzi, na bialystok tez ma byc jakis tytan, ale wiecej tam budowy niz czegokolwiek, autostrada z grudziadza ma byc pociagnieta az do lodzi przez bydgoszcz, wloclawek, co sam widzialem. Takim wyczynem nie moze sie pochwalic zaden wschodni kraj, ktorym de facto nie jestesmy :) Ale nie ma co psioczyc, bo nie jestesmy juz za murzynami.

Co ciekawe - wszyscy Ci, ktorzy nie tluka biedy, jezdza dosc czesto i podrozuja - trzymaja fason. Najgorsza to jest pijaca recydywa, kolesie majacy 2km do sklepu i jeszcze jakas prace. Czesto robotnicy - gdy widze, jak chlopaki w pt ida do sklepu po 30 puszek bro... no to samo z siebie nie wyglada madrze.

Wiecej optymizmu i chwalmy sie tym, co mamy - a tepic nalezy to, czego nie tolerujemy :)
Virago 535 '93 -> kawa er-5 '02 -> hornet 900 '04 -> SV1000s '03
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: keteiz1 »

Zbliżają się wybory i jak Cie znajdę na liście to oddam głos na Ciebie. Piszesz do rzeczy lepiej niż niejeden polityk. ;)
Awatar użytkownika
urbansan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 600
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:43
Imię: Urban
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Panna Urbanna :D
Garnek: RPHA 10+
Motocykl: SV1000
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: urbansan »

Zwlaszcza z tym "tepieniem, czego nie tolerujemy" - chyba idealna fraza dla neonazistow :p
Virago 535 '93 -> kawa er-5 '02 -> hornet 900 '04 -> SV1000s '03
Awatar użytkownika
lucek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:53
Imię: Lucek
Miejscowość: Puławy
Plecak: Kamila
Garnek: Schuberth C3
Telefon: 505228947
Motocykl: BMW F800GS
Kontakt:

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: lucek »

Akurat w Polsce większość ludzi tępi to czego nie toleruje (żydzi, pedały, murzyni, rumuni, sataniści) jesteśmy w tym naprawdę dobrzy ;)
www.hangover.art.pl
Awatar użytkownika
urbansan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 600
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:43
Imię: Urban
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Panna Urbanna :D
Garnek: RPHA 10+
Motocykl: SV1000
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: urbansan »

Uscislajac jednak kontekst wypowiedzi, chyba bedziemy zgodni, że nie tolerujemy alkoholu i innych uzywek w krwi kierowcow na jakichkolwiek drogach. Slyszalem i o takich, co nigdy nie pija, ale mdma jest ladowane regularnie i panowie Ci robia potem za kierowcow i rozwoza rozbawiona, pijana ekipe. No a kolejna statystyka mowi, że co 10ty motocyklista dmucha z wynikiem niezerowy. Ta, wiem, że Krzysiek mi zaraz wypomni, że chociaż raz bylem w tej dziesiatce procent. Nie bede się tlumaczyl, że odczekalem swoje, nie bede też mowil, że tak nie bede robil, bo to nie kolko rozancowe, ale wiem jedno - nie musze rozruszac kosci od setki z rana i nikomu z was tego nie zycze...
Virago 535 '93 -> kawa er-5 '02 -> hornet 900 '04 -> SV1000s '03
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: keteiz1 »

urbansan pisze:Uscislajac jednak kontekst wypowiedzi, chyba bedziemy zgodni, że nie tolerujemy alkoholu i innych uzywek w krwi kierowcow na jakichkolwiek drogach. Slyszalem i o takich, co nigdy nie pija, ale mdma jest ladowane regularnie i panowie Ci robia potem za kierowcow i rozwoza rozbawiona, pijana ekipe. No a kolejna statystyka mowi, że co 10ty motocyklista dmucha z wynikiem niezerowy. Ta, wiem, że Krzysiek mi zaraz wypomni, że chociaż raz bylem w tej dziesiatce procent. Nie bede się tlumaczyl, że odczekalem swoje, nie bede też mowil, że tak nie bede robil, bo to nie kolko rozancowe, ale wiem jedno - nie musze rozruszac kosci od setki z rana i nikomu z was tego nie zycze...
A właśnie że nic Ci nie mogę zarzucić. I nie mam wątpliwości co do Twojego rozsądku. Bawi mnie tylko że przez ,,komplikato" nie załapałeś się na największą dziurę w Polsce. :)
Awatar użytkownika
urbansan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 600
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:43
Imię: Urban
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Panna Urbanna :D
Garnek: RPHA 10+
Motocykl: SV1000
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pijani kierowcy na stacjach benzynowych

Post autor: urbansan »

No tez prawda, aczkolwiek jechalem tamtedy dzien wczesniej... a potem sie okazalo, ze dogonilem ekipe - zolwie tempo :p
Virago 535 '93 -> kawa er-5 '02 -> hornet 900 '04 -> SV1000s '03
ODPOWIEDZ