Dylemat :(

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Alaila
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 735
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:23
Imię: Agata
Miejscowość: Świdnica/Wrocław
Garnek: uvex
Motocykl: Honda CBF 125
Kontakt:

Re: Dylemat :(

Post autor: Alaila »

@jolja ja moto sprzedałam 2 lata temu i do tej pory nie kupiłam nowego, jakoś się nie składa. Może lepiej go jeszcze potrzymaj, jeśli uwazasz, że nadal będziesz chciała na nim jeździć :)
Życie masz tylko jedno, więc korzystaj z niego na całego :D
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
jolja
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 23 lip 2014, 18:20
Imię: Jola
Miejscowość: Kraków
Garnek: LS2 Wolf

Re: Dylemat :(

Post autor: jolja »

No właśnie obawiam się, że tak by się to skończyło.. dlatego Erni zostaje :) Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Czekam sobie teraz na zabieg i mam nadzieję, że to już skończy wszystkie problemy z ręcą.
Awatar użytkownika
urbansan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 600
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:43
Imię: Urban
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Panna Urbanna :D
Garnek: RPHA 10+
Motocykl: SV1000
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Dylemat :(

Post autor: urbansan »

Eee, jakis temat smut.

@Typiarz startujacy ten temat. Jezeli chcesz jezdzic i Twoje zdrowie nie jest dla Ciebie az tak wazne, to jedziesz enduro i wio w las. Szkode mozesz zrobic co najwyzej sobie, a super sie ubawisz. Spychasz erke i nabywasz dowolne bzykadlo za te kase.

@Hohla - musisz zadac sobie bardzo wazne pytanie: czy jestem niezdecydowana cipa? Jezeli odpowiedz jest negujaca, a z tego co pamietam, to taka wlasnie jest, to gdy bedzie sposobnosc, na pewno zalatwisz sobie sprzet. Erka to fajny sprzet, ale zawsze mozesz kupic sobie cos lzejszego. Do jazdy na moto trza byc sprawnym fizycznie i moc.czasami zawalczyc z labilna masa na postoju, wyczolgac sie spod sprzetu itp... zrobisz to z Kawa?

Nie jestem fanem zamrazania kasy w kupie stali czekajacej w garazu na lepsze czasy. Jezeli budzet na tym cierpi, to wio na allegro.
Virago 535 '93 -> kawa er-5 '02 -> hornet 900 '04 -> SV1000s '03
ODPOWIEDZ