Jak zablokować ?

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

marcin_92
Rowerzysta
Posty: 49
Rejestracja: 02 lis 2013, 17:05
Imię: Marcin
Miejscowość: Kraków
Garnek: HJC IS-17
Kontakt:

Re: Jak zablokować ?

Post autor: marcin_92 »

Hmm nie wiem o co chodzi ale ostatnio napisałem posta w tym temacie, a go nie widze :wall:

No nieważne. Ja też mam prawko na A2 i uważam że bez sensu jest robienia ograniczenia mocy w Er-5. Stosunek mocy jest prawidłowy dla kategorii A2 (ja mam w dowodzie wpisane 0,19 i coś tam jeszcze :) ), a 2,5 KM za dużo to myślę że nikt jakoś bardzo się nie będzie o to czepiał, chyba że wkurzysz jakiegoś policjanta :lol: Co innego jakby to było 25 KM, a nie 2,5. Chyba lepiej wydać tą kase na serwis, albo jakieś akcesoria :)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
KovaL49
Rowerzysta
Posty: 49
Rejestracja: 26 sty 2014, 20:15
Imię: Dominik
Miejscowość: Nowe Miasto Lub.
Garnek: LS2

Re: Jak zablokować ?

Post autor: KovaL49 »

No ja dowiedzialem sie ze wydzial komunikacji chce tylko papier od diagnosty a ten z kolei chce papier z serwisu. Dzwonilem do serwisu kawasaki i powiedzieli ze bez problemu zablokują i wystawia papier o zmianach konstrukcyjnych ale koszt wedlug mnie jest dość wysoki bo aż 400 zl :/ a samemu niestety nie można tego zrobić bo nikt sie pod tym nie podpisze a są potrzebne te świstki :D

jeśli chodzi o policje to ojciec mojego dobrego znajomego byl policjantem i mówil mi ze mandat 300 zl i punktu. Wiec jak mam ryzykować to wole dolozyc 100 i zablokować tym bardziej ze ja chce moto użytkować w turystyce :)

temat mozna zamknac jeśli moderator chce bo dla mnie temat jest rozwiązany. Dziękuję wszystkim za pomoc :)
piter3105
Motocyklista
Posty: 628
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:19
Imię: Piotr
Miejscowość: Ciechanów/Wrocław
Plecak: Ania
Garnek: LS2
Motocykl: BMW R 1100 RT

Re: Jak zablokować ?

Post autor: piter3105 »

No to ja Ci powiem, że 400 zł jak na ASO to dobra cena i myślę, że warto odżałować i mieć święty spokój w razie czego.
Awatar użytkownika
cici0201
Motocyklista
Posty: 233
Rejestracja: 08 kwie 2013, 21:53
Imię: Krystian
Miejscowość: Kutno
Garnek: LS2 FF370

Re: Jak zablokować ?

Post autor: cici0201 »

Poczekaj rok to Ci sprzedam swoją zablokowaną (odblokowaną) wersję Erki :)

Skoro jeszcze nie kupiłeś sprzęta to może lepiej rozejrzeć się za czymś zablokowanym? Zawsze 400zł więcej będziesz mógł na niego wydać.
Awatar użytkownika
KovaL49
Rowerzysta
Posty: 49
Rejestracja: 26 sty 2014, 20:15
Imię: Dominik
Miejscowość: Nowe Miasto Lub.
Garnek: LS2

Re: Jak zablokować ?

Post autor: KovaL49 »

No na sobotę jestem ustawiony na oglądanie juz zablokowanej w dobrej cenie. Mysle ze cos z tego wyjdzie :)
ODPOWIEDZ