Szczepan się zaręczył :)

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Cataleya1981
Motocyklista
Posty: 156
Rejestracja: 08 maja 2012, 21:58
Imię: Urszula
Miejscowość: Kraków
Garnek: uvex discovery
Numer GG: 12107152
Kontakt:

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: Cataleya1981 »

Moim zdaniem małżeństwo przed 25/26 rokiem życia to pomyłka. Nie znam ani jednego szczęśliwego i trwałego małżeństwa zawartego wcześniej, za to masę rozwodników, w separacji, samotnych matek, zdradzonych mężów przed 30stką. Te szczęśliwe związki które znam w większości zostały sformalizowane w okolicach trzydziestki i bez presji pod tytułem ciąża. Oczywiście reguły nie ma, ale moje obserwacje są takie jak napisałam.
Alaila nie przejmuj się. Mnie zaraz 32 stuknie, mojemu 27. Zanim się chajtniemy bede miala 33, a dzidzie to pewnie urodze po 35. Po co sie spieszyc :mrgreen:
_________________________
pozdrawiam,Ulka
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Alaila
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 735
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:23
Imię: Agata
Miejscowość: Świdnica/Wrocław
Garnek: uvex
Motocykl: Honda CBF 125
Kontakt:

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: Alaila »

Każdy mi mówi, że nie ma co się śpieszyć z małżeństwem, ale moi rodzice wzięli ślub po roku bycia ze sobą. Mieli po 23 lata, mama nie była w ciąży. Do tej pory są razem i są szczęśliwi.
Ja mam 24 lata, Pioter 30. Jesteśmy 3,5 roku razem, od półtora roku razem mieszkamy. Tylko że on ma właśnie takie doświadczenia, o jakich pisze Cataleya - jego kumple za młodu się chajtneli i nie byli szczęśliwi.
Każdy ma inne oczekiwania wobec drugiej osoby. Piotr stwierdził kiedyś, że on ślubu nie potrzebuje, ale to trochę egoistyczne podejście.
Życie masz tylko jedno, więc korzystaj z niego na całego :D
Awatar użytkownika
bet1988
Motocyklista
Posty: 115
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:21
Imię: Wojciech
Miejscowość: Świebodzice
Plecak: Ewuś :)
Garnek: Nitro

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: bet1988 »

najważniejsze, nic na siłę, porozmawiać, każdy niech przedstawi swoje oczekiwania, znaleźć kompromis.....i nie naciskać. Kolega ma 23 lata, dziecko i rozwód...a, i alimenty :D
genialne rozwiązanie?
wszystko z głową, będzie dobrze, i się nie przejmuj ;) Piotr jak sama stwierdziłaś, "kiedyś", stwierdził że nie potrzebuje, ale jeszcze Cię zaskoczy, i to pozytywnie :) cieszcie się sobą ;) najgorsza jest presja otoczenia, a bo koledzy a bo rodzina.. w tym związku jesteście WY, niech tak pozostanie
Romet Komar -> Honda CB400 T 78' -> Kawasaki ER-5 99'
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: kondziuuu84 »

Nie ważne w jakim wieku, uczucia się liczą i to one są najważniejsze....
Awatar użytkownika
Szczepan
Motocyklista
Posty: 108
Rejestracja: 08 wrz 2012, 10:49
Imię: Damian
Miejscowość: Wa-wa
Plecak: Niestety się boi :(
Garnek: Scorpion exo1000
Numer GG: 4623482

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: Szczepan »

ja mam kumpla który 16-stce zrobił dzidziusia i wziął z nią ślub, a po 2 latach zaczęła puszczać się po kontach... fakt, że on miał wtedy 19 lat, ale... głupotę zrobił, szczęście, że tylko cywilny wzięli...
Awatar użytkownika
czaro85
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 438
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:20
Imię: Cezary
Miejscowość: Maków Mazowiecki
Plecak: Agnieszka
Garnek: HJC FG-15
Numer GG: 5485371

Re: Szczepan się zaręczył :)

Post autor: czaro85 »

No szczepan to akurat skrajność, ja myślałem właśnie o ślubie w wieku jakiś 24 lat i w sumie u mnie to wiele by nie zmieniło.
A presji otoczenia nigdy nie unikniecie... takie życie.
Virago 535 '88 -> Kawasaki ER-5 '03 -> ???
ODPOWIEDZ