Zdałeś prawo jazdy? Dokument dostaniesz za 6 lat!

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Kuzuki
Motorowerzysta
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:43
Imię: Paweł
Miejscowość: Gliwice
Garnek: HJC

Zdałeś prawo jazdy? Dokument dostaniesz za 6 lat!

Post autor: Kuzuki »

Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
K021
Motocyklista
Posty: 325
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:23
Imię: Konrad
Miejscowość: Ostrów Maz/Wawa
Garnek: Shoei XR-1100
Skype: k0210l
Numer GG: 3051259
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdałeś prawo jazdy? Dokument dostaniesz za 6 lat!

Post autor: K021 »

Zalozmy Partie Motocyklistow i zaprowadzmy porzadek bo w tym kraju absurd goni absurd. Tutaj prawko za 6 lat, z Zyrardowa koles bez reki do Szczecina zamiast helikopterem to ambulansem jechal, drogi latane na odpier**, a jako walca uzyto samochodu sluzb drogowych i tak mozna bez konca wymieniac. Jak tu ma byc dobrze ? Co za barany ustalaja prawo w ktorym sa tak ogromne luki ? Za 6 lat to ta laska pewnie w UK bedzie Ducati pocinac bo bedzie miala prawko i bedzie ja na to stac. Moja cierpliwosc i patriotyzm tez powoli sie wyczerpuja. Nie wybiera sie ktos za granice na stale ?
Awatar użytkownika
Alaila
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 735
Rejestracja: 28 gru 2011, 20:23
Imię: Agata
Miejscowość: Świdnica/Wrocław
Garnek: uvex
Motocykl: Honda CBF 125
Kontakt:

Re: Zdałeś prawo jazdy? Dokument dostaniesz za 6 lat!

Post autor: Alaila »

Wiecie co? Jak tak czytam takie rzeczy to mnie cholera bierze... Idiotyzm polskiego prawa bierze się stąd, że jest tworzone przez posłów, czyli w 99% osoby, które nie mają zielonego pojęcia o prawie... Niektórzy korzystają z pomocy swoich prawników/doradców, ale Ci zwykle chcą przepchnąć tylko swoje pomysły...
U mnie na zajęciach niejednokrotnie prowadzący (czy to prof czy dr) mówią nam, że "tutaj nie wiadomo co autor miał na myśli" lub "to jest kompletnie sprzeczne z przepisem X"...

A najlepsze jest to, że jeśli taki młody prawnik chciałby się dostać do Sejmu to ma niewielkie szanse... co z tego, że ludzie będą na niego glosować, skoro zwycięskie partie wybieraja do Sejmu "swoich" ludzi, a nie tych na których my głosowaliśmy...

Jak to mówią słowa jednej piosenki "Żyję w swiecie, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w chu**, za moją kasę"...
Życie masz tylko jedno, więc korzystaj z niego na całego :D
Awatar użytkownika
Fryta
Motocyklista
Posty: 192
Rejestracja: 24 sty 2012, 14:07
Imię: Michał
Miejscowość: Warszawa
Plecak: Dorota
Garnek: jeden z 2 :) różnie
Numer GG: 1378431
Telefon: 504909145

Re: Zdałeś prawo jazdy? Dokument dostaniesz za 6 lat!

Post autor: Fryta »

Brakuje miczasem na forum lajków :P
ODPOWIEDZ