Pochwal sie!

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
bet1988
Motocyklista
Posty: 115
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:21
Imię: Wojciech
Miejscowość: Świebodzice
Plecak: Ewuś :)
Garnek: Nitro

Re: Pochwal sie!

Post autor: bet1988 »

50 tys ludzi wysidlone z samej Prypeci, dorzuć Czarnobyl i kilkadziesiąt wiosek(przewodnik porównał wielkość Zony do kujawsko-pomorskiego) ...czy warto? PEWNIE! na mnie sama Prypeć, Czarnobyl, wioski mijane po drodze, strefa wokół elektrowni jak i sam reaktor 4, zrobiły wrażenie niesamowite. Jeśli ktoś interesuję się post-apo, historią czy miejscami z tym "czymś", pozycja obowiązkowa.
Romet Komar -> Honda CB400 T 78' -> Kawasaki ER-5 99'
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
pigwa
Motocyklista
Posty: 311
Rejestracja: 06 sty 2013, 15:55
Imię: Kamil
Miejscowość: Jarosław
Garnek: HJC RPHA 11 Plus
Motocykl: ZX6R
Kontakt:

Re: Pochwal sie!

Post autor: pigwa »

To byłeś z przewodnikiem? :) Tak prywatnie czy z jakąś grupą, bo słyszałem, że organizują wyjazdy, ale nic nie wiem ilu dniowe i jaki koszt :D
Kawasaki ER-5 ---> Kawasaki ZX6R 636 '05
Mój garaż! :)
Łona - ĄĘ
Marzeń się nie odkłada... To na marzenia się składa!
Pigwa
Awatar użytkownika
bet1988
Motocyklista
Posty: 115
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:21
Imię: Wojciech
Miejscowość: Świebodzice
Plecak: Ewuś :)
Garnek: Nitro

Re: Pochwal sie!

Post autor: bet1988 »

jasne, zorganizowany wyjazd. cyrylicy nie znam, więć załatwienie pozwoleń do wejścia na zonę to już kawał roboty(i związane z tym dodatkowe koszta, tłumacz itp) dojazd na ukraine we własnym zakresie(własne auto, pociąg, samolot do kijowa, robi się drogo), noclegi to już na spokojnie można samemu ogarnąć(w hostelach angielski to standard w całej europie).

zorganizowany wyjazd to wygodna opcja i najłatwiejsza(w tym przypadku najtańsza) dużo kosztów stałych zostaje podzielone na grupę osób(w naszym orzypadku 47)

ja jechałem z biura Bis-pol, z Krakowa. Zona i jej perełki to jedno z moich marzeń ba liście do realizacji(erka tak samo :D :love: )

szczerze polecam, po serii książek z universum metro, gier typu stalker czy fallout, miejsce odbierasz w specyficzny sposób ;)
Romet Komar -> Honda CB400 T 78' -> Kawasaki ER-5 99'
ODPOWIEDZ