PRZYDATNE/CIEKAWE LINKI

Tematy na każdy temat :)

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
bartoszto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 323
Rejestracja: 21 cze 2010, 15:15
Imię: Bartosz
Miejscowość: Wrocław
Numer GG: 1535035
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

PRZYDATNE/CIEKAWE LINKI

Post autor: bartoszto »

www.stacjebenzynowe.pl

Nawet fajny portal, z którego można dowiedzieć się gdzie w okolicy najlepiej/najtaniej tankować. Ma wydaje mi się, że sporą i stale rosnącą liczbę użytkowników, którzy regularnie aktualizują ceny. Sam też pamiętam, że na początku latałem jak głupi i fotografowałem wrocławskie stacje benzynowe żeby podłapać trochę punktów w rankingu ;)
Przez to poznałem miejsca w których regularnie tankuję, przydaje się też przy planowaniu tras.

zalety:
* aktualne ceny paliw (przynajmniej w okolicach większych miast)
* "garaż" w którym można zapisywać wydatki na nasze maszynki + przypomnienia o upływie OC, przeglądach itp.
* średnie spalanie w różnych cyklach (podlicza przy tankowaniach do pełna)
* administracja (widać że im zależy i szybko reagują na każde uchybienia i błędy)

wady:
* głównie użytkownicy osobówek tzn. na tamtejszym forum wiele się o moto nie dowiesz
* artykuły zamieszczane przez portal - chyba na odczepne żeby cokolwiek było napisane :)

Zarejestrujcie się, zobaczcie z czym to się je i używajcie wg. potrzeb - ja na tą chwilę użytkuje tylko garaż, który jest jednocześnie dobrym archiwum bo wiem np. kiedy, który i przy jakim przebiegu wymieniałem olej. Zapisane mam też koszta części i ich wymian z poprzedniego sezonu itp.


edit: Portal działa, zapraszam.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Risto
Podawacz śrubek
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2011, 00:59
Lokalizacja: Żarów

Re: PRZYDATNE/CIEKAWE LINKI

Post autor: Risto »

prawdziwy mężczyzna nie je miodu,prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Awatar użytkownika
Mathisse
Motocyklista
Posty: 184
Rejestracja: 12 sie 2013, 08:58
Imię: Airoh
Miejscowość: Wałbrzych
Garnek: Airoh

Re: PRZYDATNE/CIEKAWE LINKI

Post autor: Mathisse »

to ja dorzucę stację paliw, na której po tankowaniu (dwa tygodnie temu - dystrybutor nr 1) kawa zaliczyła "jelitówkę: 3 płukania zbiornika, 3 filtry paliwa, wymiana przewodów paliwowych, czyszczenie i synchronizacja gaźników, parę litrów benzyny ..... - kawałki filtra, ew. inne śmieci w paliwie.

https://maps.google.pl/maps?ie=UTF8&cid ... =0&iwloc=A

Zastanawia mnie tylko czy to wypadek przy pracy i mój niefart czy już tak będzie. Generalnie często tamtędy przejeżdżam a poprzednie moto tankowałem w zasadzie tylko tam i nigdy nic podobnego mi się nie trafiło. Jakby ktoś jeszcze miał podobny przypadek na tej stacji lub innej BP to proszę o info.
Chciałbym się wysypiać na tyle, by rano czuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
ODPOWIEDZ