Komunikacja w czasie podrozy

Wszystko co związane z turystyką

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Komunikacja w czasie podrozy

Post autor: keteiz1 »

Taki intercom mam właśnie tylko mój kosztował coś 35 euro bo kupiłem go w Italii. Nie wiem po co :?: Jak by u nas nie było. Fajnie mikrofon wyłapuje pracę silnika,więc mam podsłuch z nakładającym się czasem głosem mojego plecaczka. ;) Na wyposażeniu ma przeróżne adaptery do wszystkich telefonów i mp3. Ostatnio sprawiłem sobie kask Schuberth(szczękowy). Najcichszy chyba na rynku.Ma wbudowane słuchawki i mikrofon wprost przy japie. Tylko że ma wyjście na intercom typ. BMW (spec.wtyk ),na które mnie już nie stać. Poza tym rodzi się pytanie - czy na moto. są warunki do słuchania czegokolwiek co nas będzie odcinało od otoczenia :?:
Kiedyś w instrukcji mp3 wyczytałem że nie należy słuchać na rowerze. I to ma jakiś tam sens, a na moto to już na pewno :!:

A jeszcze jedno. - Do GPS mam zamiar dorobić sobie gniazdo słuchawkowe, gdzie bym mógł wetknąć TYLKO jedną mikro słuchawkę do uszną, lub spróbować się wpiąć w słuchawkę w/w spec.wtyku.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Komunikacja w czasie podrozy

Post autor: Kamyk »

Niketore GPS maja obsluge BT, co jest fajne przy sluchawkach BT. Ja z czasem chce zainwestowac w zestaw wlasnie po BT dzialajacy. Co prawda jest to koszt do 300E, no ale moze bedzie warto. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy bede uzywal go z plecaczkiem. Chyba bardziej uzywal by to na wyprawach. No chyba, ze Ewa zacznie jezdzic na motocyklu ;) To wtedy ma sens.

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
chrisp
Motorowerzysta
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2011, 18:53
Imię: Krzysiek
Miejscowość: Szczecin/Stargard
Numer GG: 2790244
Telefon: 695077019

Re: Komunikacja w czasie podrozy

Post autor: chrisp »

Ja ten mój interkom kupiłem za niecałe 20 zł z przesyłką, a teraz widzę, że podrożały
ODPOWIEDZ