Stare Miasto- Warszawa

Wszystko co związane z turystyką

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

piter3105
Motocyklista
Posty: 628
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:19
Imię: Piotr
Miejscowość: Ciechanów/Wrocław
Plecak: Ania
Garnek: LS2
Motocykl: BMW R 1100 RT

Stare Miasto- Warszawa

Post autor: piter3105 »

Może mi ktoś z warszawskich forumowiczów doradzić jak najlepiej dojechać motocyklem na Stare Miasto i gdzie go najlepiej (najbezpieczniej) zostawić? Chciałbym tam być może skoczyć jutro. Wjeżdżam DK7 od Łomianek.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Stare Miasto- Warszawa

Post autor: keteiz1 »

Lecisz z Łomianek nad Wisłą Wybrzeżem Gdańskim i w prawo w ul Boleść, a następnie w lewo w ul Brzozową do końca gdzie zawsze znajdziesz na chodniku skrawek do zaparkowania. Tam z buta masz 30-40m. na rynek Starego Miasta. Ja tak zawsze jeżdziłem. Pod kolumną Zygmunta zawsze stoją motocykliści dla lansu. Ale tam to już trzeba po kombinować ; Boleść,Miodowa ,Krakowskie Przedmieście.
piter3105
Motocyklista
Posty: 628
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:19
Imię: Piotr
Miejscowość: Ciechanów/Wrocław
Plecak: Ania
Garnek: LS2
Motocykl: BMW R 1100 RT

Re: Stare Miasto- Warszawa

Post autor: piter3105 »

Dzięki za pomoc;) Pojechałem co prawda samochodem (w sumie lepiej bo całkiem porządnie lać zaczęło) i zaparkowałem na Bielańskiej, ale przynajmniej dzięki wskazówkom miałem nakreślony szkic sytuacyjny:P Pod kolumną Zygmunta byli motocykliści rzeczywiście chyba dla lansu;P Ogólnie fajna wycieczka, zdziwiło mnie tylko (w sumie mile zaskoczyło), że prawie wszędzie można dojechać na kołach, co nie na każdych rynkach się zdarza.
ODPOWIEDZ