A co na upalne dni???

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Greku_
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 15 paź 2011, 22:04
Imię: Rafał
Miejscowość: z domu
Garnek: LS2

Re: A co na upalne dni???

Post autor: Greku_ »

skora daje rade <yes>
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
pioter300
Motocyklista
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:39
Imię: Piotr
Miejscowość: Wa-wa/Piaseczno
Garnek: SHARK S900

Re: A co na upalne dni???

Post autor: pioter300 »

Mnie w sklepie namówili na kurtkę adrenaline summer. Uważam, że jest ekstra. Kurtka z podpinką i protektorami na łokcie, barki i płyta na plecach. Jeździłem przy 14 stopniach i sporym wietrze co prawda nie szybciej niż 80km/h i było zupełnie ciepło. Wczoraj w 30 stopniach w korkach w mieście bez podpinki było zupełnie ok. Kurtka bez podpinki jest jakby z siatki. Co prawda po kupnie słyszałem, że firma nie jest jakaś dobra - zobaczymy po sezonie. Mam nadzieje, że skuteczności protektorów nie będę sprawdzał.

Oto link do allegro : http://allegro.pl/adrenaline-summer-air ... 45859.html. Ja nie kupowałem na aukcji tylko w sklepie. Cena była podobna.

Znajomy w wakacje jeździ w koszulce i zbroi z protektorami na barki, łokcie, plecy, brzuch plus ochraniacze na kolanach. To chyba nazywa się buzzer czy jakoś tak.
Jestem bardzo początkujący więc proszę nie dziwić się niektórymi moimi pytaniami.
Pierwsze moto, pierwsze godziny jazdy i pierwszy kontakt z mechaniką.
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: A co na upalne dni???

Post autor: Lish »

pioter300 pisze:Znajomy w wakacje jeździ w koszulce i zbroi z protektorami na barki, łokcie, plecy, brzuch plus ochraniacze na kolanach. To chyba nazywa się buzzer czy jakoś tak.
Tylko to wbrew pozorom żadne zabezpieczenie - przy wywrotce wszystkie ochraniacze odrywają się od siateczki i tyle z ochrony... Na buzer musi iść kurtka
Awatar użytkownika
pioter300
Motocyklista
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:39
Imię: Piotr
Miejscowość: Wa-wa/Piaseczno
Garnek: SHARK S900

Re: A co na upalne dni???

Post autor: pioter300 »

Lish pisze: Tylko to wbrew pozorom żadne zabezpieczenie - przy wywrotce wszystkie ochraniacze odrywają się od siateczki i tyle z ochrony... Na buzer musi iść kurtka
Chyba jest to prawdopodobne. Dzięki za ostrzeżenie - przekaże dalej.
Jestem bardzo początkujący więc proszę nie dziwić się niektórymi moimi pytaniami.
Pierwsze moto, pierwsze godziny jazdy i pierwszy kontakt z mechaniką.
Awatar użytkownika
Strzelson
Motocyklista
Posty: 160
Rejestracja: 06 lis 2010, 02:52
Imię: Michał
Miejscowość: Warszawa - Wilanów
Plecak: Ania :)
Garnek: Caberg V2R
Lokalizacja: Warszawa - Grochów

Re: A co na upalne dni???

Post autor: Strzelson »

Nie zgodzę się z tym. U mnie w robocie gość zaliczył upadek przy ok 80km i zbroja 661 zadziałała wyśmienicie. Jedyne szkody to przytopione protektory od tarcia o asfalt, ale wszystko pozostało na swoim miejscu. Dalej w niej jeździ.
Awatar użytkownika
mare36ks
Motocyklista
Posty: 175
Rejestracja: 17 lip 2011, 17:09
Imię: Marek
Miejscowość: Sulejówek
Numer GG: 6377445

Re: A co na upalne dni???

Post autor: mare36ks »

to chyba jeszcze zalezy jaka zbroja, czy taka z allegro za 80-100zl czy taka za 300-400
Nie jestem zły, po prostu nie jestem dobry.
Awatar użytkownika
K021
Motocyklista
Posty: 325
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:23
Imię: Konrad
Miejscowość: Ostrów Maz/Wawa
Garnek: Shoei XR-1100
Skype: k0210l
Numer GG: 3051259
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: A co na upalne dni???

Post autor: K021 »

Strzelson napisal ze 661, raczej musialaby byc niezla okazja zeby ja za 100 dostac :) Sam mam model Vapor i musze przyznac ze do miasta w cieple dni jest idealna , choc wiadomo ze to nie skorzany kombi i takiej ochrony nie bedzie w dodatku biodra sie poobcieraja bo zbroja jest dosc krotka. Generalnie mozna ja polecic do miasta, jak ktos zaliczy szlifa przy predkosci miejskiej nie autostradowej to nie powinno sie wiele krzywdy stac.
arthurr
Motocyklista
Posty: 106
Rejestracja: 27 lip 2011, 10:59
Imię: Artur
Miejscowość: Orzesze/ Górny Śląsk
Garnek: schuberth C3
Numer GG: 4312693
Kontakt:

Re: A co na upalne dni???

Post autor: arthurr »

to ja się pochwalę swoim polowaniem na letnie ciuchy:
- co do kurtki: chciałem koniecznie jasną - a tego jest bardzo mało. Wypatrzyłem polo drive mesh II - ale 400 zł... nie pusciła mnie psychika. Aż w końcu udalo się ustrzelić w sporo niższej cenie - i kupiłem. Kurteczka fajna, choć dość krótka, za 50 zł dokupiłem komplet ochraniaczy - i górę mam załatwioną.
- co do spodni: na jasne nie ma szans. Są jakieś ale w 4-cyfrowych cenach. Jeansy moto mam - to jeszcze nie to - chciałem coś także z siatką mesh. Są jedne takie spodnie - firmy DR (dodatkowo z bajerem w postaci odpinanych nogawek) - ale wszędzie w siedzi dostępny tylko rozmiar M... Przewaliłem internet i... czekam na sprowadzenie rozmiaru L - ponoć mają być w czwartek - piątek. Po "chwili" użytkowania dam znać jak się sprawują.
Awatar użytkownika
pawwel
Rowerzysta
Posty: 49
Rejestracja: 02 lis 2011, 22:26
Imię: Pawel
Miejscowość: Warszawa/Raszyn

Re: A co na upalne dni???

Post autor: pawwel »

Koniecznie napisz, jak przyjdą... wygląda to ciekawie;) Spodnie to najgorętszy element mojej garderoby :evil:
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: A co na upalne dni???

Post autor: Kamyk »

Pokaz linka do tych spodni.

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
ODPOWIEDZ