Stroj do 1000 PLN

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
bet1988
Motocyklista
Posty: 115
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:21
Imię: Wojciech
Miejscowość: Świebodzice
Plecak: Ewuś :)
Garnek: Nitro

Re: Stroj do 1000 PLN

Post autor: bet1988 »

kiedyś jeździłem w skórze, glanach, jeansach... wiesz, nie masz nie raz możliwości na skompletowanie wdzianka, a rezygnować z moto ? nie ma opcji z resztą, jak jeżdżę i widzę resztę "motocyklistów", duża ilość zatrzymuje się na kasku i rękawicach, przecież liczy się ilość osłów...pfu, koni pod dupskiem, tak ? rozumiem, że trzeba z "głową" podejść do tematu, ale nie róbmy sami sobie barier.

co do sprzętu, te ochraniacze na kolana dobra rzecz. Przeglądając spodnie w sklepie(modeka i inne firmy) uważam że doposażenie się takimi ochraniaczami, łapiącymi kolano i goleń to dobre rozwiązanie, takie zabezpieczenie kolana jest dla mnie solidniejsze. kiedyś ściagałem kolesia z ulicy, szlif i motor poleciał na pole, on (i jego rzepka) zostały na asfalcie. wystarczająco to na mnie wpłynęło
Romet Komar -> Honda CB400 T 78' -> Kawasaki ER-5 99'
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Fajtlapek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 113
Rejestracja: 26 kwie 2013, 23:10
Imię: Michał
Miejscowość: Poznań
Plecak: Sometimes Żona
Garnek: C3 Pro
Numer GG: 4551000
Motocykl: V-Strom 650XT

Re: Stroj do 1000 PLN

Post autor: Fajtlapek »

Kuszner pisze:Ostatecznie wybralem Ze jak narazie kupie kas kurtke i rekawice a pozniej dozbieram reszte a mianowicie
Kask ls2 ff384 i szybka orion blue;)
Kurtka rst razor
rekawice shima st1
I akurat 1000:) :D
Polecam później zakup butów. A szczególnie z gore-texem :) Jechałem wczoraj w temp 2 stopni po Poznaniu i cieplutko było, również w 35 stopniowym upale było przyjemnie.


Pozdrawiam !
Kawasaki Er5 '99 - first bike bought in '13 season (sold IX 2015)
VeeStrom 650XT - 2015
ODPOWIEDZ