Kombi 2 częściowe TTI

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: kondziuuu84 »

Witam ostatnimi czasy chodzi za mną chęć zakupu skórzanego kombinezonu. Najlepiej 2 częściowego, patrzyłem trochę na allegro ale coś nie jestem do końca pewny co kupić zwłaszcza że fundusze ograniczone. I tu moje pytanie do was. Co moglibyście powiedzieć na temat tych ciuchów???
http://moto.allegro.pl/promocja-swiatec ... 92805.html
http://moto.allegro.pl/tschul-770-skorz ... 75899.html
http://moto.allegro.pl/promocja-swiatec ... 74537.html
http://moto.allegro.pl/seca-diavolo-kom ... 19649.html
Z góry dziękuję za opinie :)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Damiano
Motocyklista
Posty: 289
Rejestracja: 12 kwie 2012, 23:47
Imię: Damian
Miejscowość: Kraków / Nowa Huta
Garnek: HJC FG-15 Kynee
Telefon: 797873166
Motocykl: V strom DL 650

Re: Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: Damiano »

Hej :)
Ja zacząłem pod koniec sezonu latać na tschul 770 tylko ze bez garba. W sklepie jak przymierzałem z garbem to cholernie nie pasowała i dziwnie się zachowywała u mnie skora na moto jak siadłem, a bez garba idealnie się zachowuje :) jakość wykonania jak na tschul godna polecenia, skórka dobrze dopasowana bo mam rozm 50, polar jeszcze wcisnę pod kurtkę w chlodniejsze dni ;]

pozdrawiam

Damiano
Jawa350ts 89r. -->Kawasaki Er 5 02r. --->Suzuki Sv 650S 05r.--> Suzuki VStrom 650 06r. :>

Żyje się po to...by spełniać marzenia :>
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: kondziuuu84 »

Czy jest sens kupowania takiego kombi bez przymiarki przez allegro?? Szczerze mówiąc wpadł mi w oko TTI-60 z pierwszej aukcji z kompletem ochraniaczy i żółwiem na plecach tyle że jestem trochę "niewymiarowy" 171 cm i ok 100 kg. z tzw. piwnym brzuszkiem.
Awatar użytkownika
Damiano
Motocyklista
Posty: 289
Rejestracja: 12 kwie 2012, 23:47
Imię: Damian
Miejscowość: Kraków / Nowa Huta
Garnek: HJC FG-15 Kynee
Telefon: 797873166
Motocykl: V strom DL 650

Re: Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: Damiano »

proponowalbym Ci znalesc gdzies to kombi w zwyklym sklepie,przymierzyc,mialbys wtedy jakies pojecie co do rozmiaru i dopasowania kombi i wtedy jak mialbys taniej na allegro zakupic go :p rozmiar rozmiarowi nierowny,a latanie w niedopasowanym kombi to zadna przyjemnosc :)
Jawa350ts 89r. -->Kawasaki Er 5 02r. --->Suzuki Sv 650S 05r.--> Suzuki VStrom 650 06r. :>

Żyje się po to...by spełniać marzenia :>
Awatar użytkownika
Brok2000
Motocyklista
Posty: 195
Rejestracja: 07 wrz 2010, 23:49
Imię: Krzysiek
Miejscowość: ŁDZ
Lokalizacja: Łódź

Re: Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: Brok2000 »

Jeśli tylko kupujesz przez Internet nowe, poprzez opcję "kup teraz", przedmioty to masz prawo bez podawania przyczyny je zwrócić i żądać zwrotu pieniędzy (tyle tylko, że nie dotyczy to firm (faktura) oraz nie jest zwracany koszt przesyłki) więc o rozmiar (jeśli nie szkoda Ci 50zł na przesyłki) nie musisz się bać. Damiano słusznie rzecze, znajdź w okolicy sklep z art. motocyklowymi i z tym kombi, przymierz go i kup przez Internet - osobiście ostatnio przekonałem się, że warto nie ograniczać się do allegro ale dobrze poszukać jest sprzętu w sklepach internetowych.
Jeśli wytrzymasz to czasem dobrze jest poczekać do jakiegoś bazaru w okolicy z tego typu sprzętem (w Łodzi jest jeden z największych "moto weteran bazar") i tam poszukać, poprzymierzać i po stargowaniu ceny kupić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Brok
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Kombi 2 częściowe TTI

Post autor: kondziuuu84 »

Chyba zamówię w ten sposób ten TTi-60 bo wpadł mi w oko i przemawia za nim komplet ochraniaczy z żółwiem na plecach, no niestety we Wrocku nikt nie sprzedaje tej marki po sklepach w razie czego zawsze można odesłać... A jeśli nie to chyba trzeba będzie popracować nad mięśniem piwnym i czekać na Oldtimerbazar na wiosnę bo to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
ODPOWIEDZ