Kamera z mocowaniem do kasku.

Wszelkie pytania odnośnie kasków

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
instruktor33
Podawacz śrubek
Posty: 11
Rejestracja: 20 lut 2016, 13:00
Imię: Jakub Świca
Miejscowość: Szczecin
Plecak: Justyna
Garnek: LS2 , NITRO 992F

Re: Kamera z mocowaniem do kasku.

Post autor: instruktor33 »

jotto pisze:Jasne, że tak. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie jest to SJCAM lecz totalny Noname bez żadnego wsparcia, gwarancji etc.
Powiem szczerze że wsparcie i gwarancja są bardziej respektowane u naszych skośnookich przyjaciół niż niejednokrotnie u rodzimych sprzedawców np. na alledrogo.Zrobią oni wszystko że by jak to się mówi był Pan/Pani zadowolony/a.Jedyny problem to odesłanie wadliwego towaru i koszt z tym związany w kwocie około 18zł.Czas oczekiwania od momentu wysłania do powrotu naszego listonosza to około 30dni ( niejednokrotnie dłużej czekamy na załatwienie reklamacji w naszym kraju ) , ale coś za coś;)
Ale jak to mówią nasi rodzimi sprzedawcy " co tam może się zepsuć ".
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
jotto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1115
Rejestracja: 03 sie 2011, 11:53
Imię: Marek
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Africa Twin

Re: Kamera z mocowaniem do kasku.

Post autor: jotto »

Masz rację, tylko nie uwzględniłeś tego, że na aliexpress masz ograniczony czas trwania ochrony kupującego. Jeżeli ten czas minie a w zakupionym przedmiocie coś się uszkodzi, to sprzedawca ma Cię kompletnie gdzieś. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Niejednokrotnie.

Chociaż i tak muszę powiedzieć, że majfrendy podchodzą do tematu o wiele bardziej profesjonalnie niż nasi rodacy na allegro.

Ba, dodam nawet że sam SJCam ma swoich klientów w dupie i w sumie szczerze nie polecam nikomu, Uszkodziło mi się zabezpieczenie mocowania. Polski dystrybutor mnie olał, sprzedawca mnie olał, chiński producent mnie olał. W sumie to nie wiem czy oni w ogóle odpisują na maile. Bo próbowałem podchodów w postaci maila z innego konta o treści 'jestem zainteresowany kupnem sj5000 - mam kilka pytań' - też nie uzyskałem odpowiedzi.

Kamerki Xiaomi nie posiadam, ale posiadam od nich telefon i muszę przyznać, że podchodzą do tematu profesjonalnie. Polecam serwis xiaomiforsale.com, który wysyła do nas rzeczy z Czech przez co czas dostawy jest krótki i mamy gwarancje na terenie europy na zakupione u nich produkty.
Obrazek
ODPOWIEDZ