Manetki

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

kuszka
Rowerzysta
Posty: 19
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:56
Miejscowość: Leżajsk
Numer GG: 4646429
Lokalizacja: Leżajsk

Manetki

Post autor: kuszka »

Jak wam się jeździ na orginalnych manetka nie są za cienkie bo ja bym wolał żeby były grubsze zmieniał ktoś może?? Jakie polecacie i jakie macie grube chodzi mi o średnice orginalne mają zdaje sie 3 cm średnicy nie bolą was ręce od nich przy dłuższej jeździe ?
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Dzióbek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 416
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:36
Imię: Michał
Miejscowość: Kalisz
Plecak: Hania
Garnek: Nitro
Telefon: 511483837
Lokalizacja: Pawłówek k. Kalisza (WLKP)

Re: Manetki

Post autor: Dzióbek »

Przejechałem ok. 10 tyś. km z oryginalnymi manetkami i mi nie "przeszkadzały". Pod koniec sezonu wymieniłem na podgrzewane OXFORD, mają trochę większą średnice od oryginalnych (oryginalne - 32mm, OXFORDY - 35mm - niby 3mm, ale czuć, że są grubsze), no i grzeją w "łapki" co w naszym klimacie jest naprawdę przydatne. Koszt ok. 160zł i jedno popołudnie trzeba poświęcić na montaż :)
Jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - co lubię w życiu robić?...a potem zacznij to robić.
Awatar użytkownika
bartoszto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 323
Rejestracja: 21 cze 2010, 15:15
Imię: Bartosz
Miejscowość: Wrocław
Numer GG: 1535035
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Manetki

Post autor: bartoszto »

Podczepiam jako ciekawostkę radzenia sobie z zimnem. Mama będąc ostatnio w Paryżu cyknęła fotkę:
Obrazek
Dłonie szczelnie osłonięte, dodatkowo "kocyk" na nogi, dużo pojazdów jest w to wyposażonych.
W Paryżu sezon w pełni(ma swój mikroklimat) i ze względu na specyfikę miasta porusza się po nim mnóstwo motocykli i skuterów.
ODPOWIEDZ