mocowanie tablicy rejestracyjnej

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: jotto, Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, Kanc1erz

mocowanie tablicy rejestracyjnej

Postprzez Dopalacz » 19 Wrz 2012, 14:19

Witam, urwalem prawy kierunkowskaz tylny takze aby miec dwa musze sie pobawic w ramke od tablicy z gwintami na nowe kierunki. Teraz moje pytanie, jak to zrobic? znalazlem taką ramke http://allegro.pl/mocowanie-ramka-tabli ... 51102.html nada sie taka? jak ją zamontowac? widzialem erki z taka modyfikacja ale nie bardzo wiem jak to zrobic. Pozdrawiam
Dopalacz
Podawacz śrubek

Miejscowość: Jedlnia Letnisko

Re: mocowanie tablicy rejestracyjnej

Postprzez kondziu4 » 19 Wrz 2012, 17:41

Trzeba się pozbyć tego plastiku z dołu i do czegoś dokręcić, ale nie wiem czy nie będziesz musiał dorobić jakiejś płyty aby zasłonić bagażnik, zobacz w garażu co musisz odkręcić.
Edit:
Z tego co widzę w serwisówce to trzeba dociąć błotnik ładnie i potem dokręcić to mocowanie dając jakieś wzmocnienie dodatkowo po mojej myśli.
kondziu4
Motocyklista

Imię: Konrad
Miejscowość: Mrągowo
Numer GG: 10192881

Postprzez Lish » 20 Wrz 2012, 10:50

w fazerze odciąłem poprostu chlapacz. Tylko tam została ładna powierzchnia, taki schodek. Nie wiem jak to będzie wyglądało w erce... Ale na pewno zyska na wyglądzie z takim mocowaniem, ale będziesz miał błoto na plecach ;)
lubię namaścić się towotem | lubię kolekcjonować złom | lubię trawić i chromować |skrawać, spawać i heftować |lecz najbardziej lubię cipkę twą
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz

Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: Nolan
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies

Postprzez Dopalacz » 20 Wrz 2012, 21:56

czyli tak jak myslalem, musze ładnie odciąc reszte chlapacza :roll: tak wiec będę jeździc pochlapany innego wyjscia nie mam gdyż mam tylko połowe chlapacza i jeden kierunek :mrgreen: dzięki za podpowiedź.
Dopalacz
Podawacz śrubek

Miejscowość: Jedlnia Letnisko

Wróć do Modyfikacje / DIY

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość