Lusterka

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
JMR
Motorowerzysta
Posty: 74
Rejestracja: 25 maja 2012, 22:06
Imię: JAREK
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Plecak: ROBERT KUBICA
Garnek: HELD APACHE
Skype: NIE POSIADAM
Numer GG: 728024
Telefon: 788******

Re: Lusterka

Post autor: JMR »

jaka fajna er-ka
lusterka rzeczywiście fajne tylko nie wiem jak w oglądaniem się w nie chyba raczej kiepsko pokazują drogę\
ps.skąd masz foto?
Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,mówi Pan, który ma litość nad tobą.
(Iz 54,10)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
bellic
Motocyklista
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2010, 20:22

Re: Lusterka

Post autor: bellic »

Google Grafika -> Kawasaki er5 rogue ;)
KELGAR
Motocyklista
Posty: 352
Rejestracja: 02 paź 2011, 21:06
Imię: Mateusz
Miejscowość: Świdnica
Plecak: z książkami ^^
Garnek: Shark S600

Re: Lusterka

Post autor: KELGAR »

Posiada ktoś z was takie lusterka?
http://allegro.pl/lusterka-motocyklowe- ... 23706.html
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć żadnej opinii akurat do tego modelu;]
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Lusterka

Post autor: kondziuuu84 »

Posiada ktoś z was takie lusterka?
http://allegro.pl/lusterka-motocyklowe- ... 23706.html
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć żadnej opinii akurat do tego modelu;]
Kupiłem te lusterka jeszcze w grudniu ale na razie mogę napisać tylko że dość ładnie się prezentują na moto (akurat mi przypadły do gustu), no i powinny dawać dobrą widoczność bo mają długie ramię i dość dużą powierzchnię lustra. Więcej będę mógł napisać na wiosnę jak już poskładam Kawę do końca i zrobię parę kilometrów..
Awatar użytkownika
Aguś
Motorowerzysta
Posty: 53
Rejestracja: 31 sty 2013, 23:10
Imię: Agnieszka
Miejscowość: Łaziska Górne
Garnek: Shark s600
Numer GG: 1244624
Telefon: 728986073

Re: Lusterka

Post autor: Aguś »

Kupiłem te lusterka jeszcze w grudniu ale na razie mogę napisać tylko że dość ładnie się prezentują na moto
mógłbyś wrzucić fotki jak wyglądają na ERce? bo też przymierzam się do zakupu :)
Awatar użytkownika
Kuzuki
Motorowerzysta
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:43
Imię: Paweł
Miejscowość: Gliwice
Garnek: HJC

Re: Lusterka

Post autor: Kuzuki »

Aguś pisze:
Kupiłem te lusterka jeszcze w grudniu ale na razie mogę napisać tylko że dość ładnie się prezentują na moto
mógłbyś wrzucić fotki jak wyglądają na ERce? bo też przymierzam się do zakupu :)
Dołączam się do prośby o fote, bo mnie moje lusterka już do kur.. doprowadzają tym przekręcaniem się przy większych prędkościach :gryyy:
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Lusterka

Post autor: kondziuuu84 »

Nie ma sprawy, tyle że moto jeszcze nie poskładane i na dodatek u znajomego w garażu stoi jutro zrobię fotki na razie tak jak stoi i wrzucę.
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Lusterka

Post autor: Pigac149 »

Ja mam akurat te lusterka i przejeździłem na nich nie wiele, bo jakieś tysiąc km. Mogę powiedzieć że wykonanie jakość cena jest bardzo zadowalająca, choć przy prędkościach powyżej 140km/h troszkę drżą, ale ogólnie idzie i tak zobaczyć w nich co jedzie za nami z tyłu. Troszkę szersza osoba w barach ma trochę problemy przy nich, bo mają małe rozstawienie, więc widać w nich od połowy, chyba że delikatnie się wychylimy. Kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadzają. I ładnie się prezentują. Moja opinia w ocenie 0-5, daje im 4. W porównaniu do oryginalnych które się składają przy 130, są eleganckie ;).
Awatar użytkownika
Kuzuki
Motorowerzysta
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:43
Imię: Paweł
Miejscowość: Gliwice
Garnek: HJC

Re: Lusterka

Post autor: Kuzuki »

W opisie aukcji jest napisane. że długość całkowita wynosi 27 cm, czyli maja większy zasięg niż standardowe okrągłe, które miały około 25 cm. Jak już te nie będą dobre, to pierd... te lusterka i zamontuje je na np. takim kiju http://allegro.pl/4k4899-york-kij-prest ... 93145.html to bedą miały odpowiednia długość :bandit:
Tylko przeciskać się w korkach, między samochodami będzie ciężko, ale coś się wymyśli :lol:
Pigac149
Motorowerzysta
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:30
Imię: Arek
Miejscowość: Stawiski
Plecak: Iza
Numer GG: 4873929
Telefon: 505220679

Re: Lusterka

Post autor: Pigac149 »

Ale w tych lusterkach jak siedzisz widzisz co się dzieje z tyłu, ale tak dopiero od około 2 metrów, żeby sprawdzić dokładnie co dzieje się za plecami musisz dopiero się wychylić. W sumie nie pamiętam do końca jak było na oryginalnych, ale chyba musiałem jeszcze bardziej się wychylać żeby co kolwiek widzieć ;D. Ja nie powiem, nie nalezę do wąskich i jestem zadowolony z tych lusterek. nie są może idealne, ale za to cenę widoczność i wygląd jest na poziomie bardzo dobrym.
ODPOWIEDZ