Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
Michal
Rowerzysta
Posty: 24
Rejestracja: 23 wrz 2010, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: Michal »

Witam,
Czy jest może jakiś konkretny patent na podniesienie blachy w ER-5? Na moje oko sprawa wygląda ciężko bo nadkole wydaje się być zrobione z jednego kawałka plastiku i chyba trzeba by było ciąć?
Robiłem mała przymiarkę i tablice można by było przykręcić w miejsce światełka odblaskowego, które jest moim zdaniem zbędne, ale wtedy błotnik wystaje u dołu.
Także pytanie brzmi czy ktoś się w to bawił i jeżeli tak to jak to zrobić minimalne ingerując w moto? Oraz efekty prac na załączonych obrazkach również mile widziane ;)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: maciekix »

Ale po co chcesz to robić? Będziesz się ścigał z policją erką?hehe Wydaje mi się, że nikt nie dokonywał takich modyfikacji;-) ja przynajmniej nie widziałem czegoś takiego w żadnej erce,poza tym wydaje mi się że budowa erki nie pozwoli ci żeby to potem wyglądało estetycznie.
Awatar użytkownika
Michal
Rowerzysta
Posty: 24
Rejestracja: 23 wrz 2010, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: Michal »

Bo wygląda z tyłu jak komar... Samo przyłożenie blachy pod lampę zdecydowanie poprawia wygląd :)
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: maciekix »

Aha, jeśli chodzi o wygląd to według mnie najsłabszym punktem erki są amortyzatory- wygląda jak od simsona,hehe
Czemu nie zrobili tak jak np. w er 6 czy hornecie?
Potem jeszcze kwestia opony-mam mały kompleks jak stoję na światłach koło 600;-) Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie dali normalnego kapcia do tego motocykla tylko taka popierdułkę,heh
|to są wady ale je zaakceptowałem i wiem że to dobry motocykl, a i tak dużo bardziej mi się podoba niż gs i cebula(ta to ma dopiero fatalny tył<bllleeeeee)
Awatar użytkownika
Michal
Rowerzysta
Posty: 24
Rejestracja: 23 wrz 2010, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: Michal »

Idzie zima więc pomyślałem, że mogę coś poprawić. Chociaż jak miałbym chclastać motor to niech zostanie jak jest :)
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: maciekix »

jak chcesz coś poprawiać to zainwestuj w stalowy opłot;-) Ta modernizacja na pewno wyjdzie ci na dobre.
Awatar użytkownika
Michal
Rowerzysta
Posty: 24
Rejestracja: 23 wrz 2010, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: Michal »

To jest pewna inwestycja, jak każda inna potrzebna do poprawienia stanu/prowadzenia motocykla :) Teraz pytam o wygląd i czekam na odpowiedzi.
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: maciekix »

Rozumiem, niestety ja Ci nie mogę pomóc ale na pewno się ktoś znajdzie, w każdym bądź razie powodzenia i pokaż jak wyszło gdy skończysz się bawić,hehe
Awatar użytkownika
Criss
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 247
Rejestracja: 21 paź 2010, 14:32
Imię: Krzysiek
Miejscowość: Leszno
Motocykl: Suzuki DR800
Lokalizacja: Przybyszewo k.Leszna

Re: Mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Post autor: Criss »

witam,
ja mam wycięte plastikowe mocowanie tablicy nad kołem... robił to poprzedni właściciel i przyznam że dość niezdarnie to wyciął. Nie wiem dokładnie jak to jest w oryginale ale ja tablice rejestracyjną i tylne kierunkowskazy mam mocowane na dorabianej blaszce. Ogólny efekt nawet niezły :)
ODPOWIEDZ