Alarm

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

cybek
Motocyklista
Posty: 187
Rejestracja: 24 wrz 2011, 20:13
Imię: Michał
Miejscowość: Małopolska
Garnek: Shark S700

Alarm

Post autor: cybek »

Witam.
Jak w temacie, czy posiadacie w swoich motorkach alarmy albo jakieś blokady? Głównie byłbym zainteresowany pomocą w wyborze jakiegoś alarmiku do 200zł.
Jakiś specjalnych wymagań co do niego nie mam, jedynie zależy mi na opcji dokupienia, albo wbudowanym czujniku przechyłu no i wejściu na dodatkowy przełącznik wzbudzający, żeby można było kanapę zabezpieczyć :)
No i wiadomo, żeby był bezpieczny :D Jakieś bzdety typu odpalanie z pilota to nawet jakby było to i tak bym nie podłączał/używał, więc to zbędne.
Pozdrawiam :)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
zecia_a
Motocyklista
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2011, 22:41
Miejscowość: Lbn
Garnek: Suomy

Re: Alarm

Post autor: zecia_a »

Ja mam Oxforda blokadę na tarczę z alarmem za ok 120 zł. wolałabym ni sprawdzać jej w praktyce jej działania
cybek
Motocyklista
Posty: 187
Rejestracja: 24 wrz 2011, 20:13
Imię: Michał
Miejscowość: Małopolska
Garnek: Shark S700

Re: Alarm

Post autor: cybek »

Myślałem bardziej nad alarmem w siedzeniu, a do tego może dodatkowo blokada na tarcze, albo ewentualnie jakiś łańcuch. Chciałbym ogólnie poznać wasz stosunek do tego i ogólnie opinie, czy posiadacie alarmy, czy używacie, etc.
Przyglądnę się tym blokadom oxforda, dzięki ;)
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: Alarm

Post autor: Lish »

viewtopic.php?f=16&t=942&p=10936&hilit=alarm#p10936
Tu jest trochę na ten temat.

Ja uważam, że im więcej zabezpieczeń tym lepiej. Wiadomo przeciąć łańcuch to sekundy, to samo blokada na tarcze - 2 chłopa i wsadzają moto do busa. Alarm może pomóc bo zrobi trochę szumu. Ale widząc jaka jest znieczulica, to nie liczyłbym, że ktoś zareaguje... Może, że jakiś inny motonita się trafi...
ODPOWIEDZ