paliwo LECI STRUGA przez filtr powietrza

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

kubah23
Podawacz śrubek
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2011, 16:56
Miejscowość: newry-irlandia północna
Skype: kasiaikuba1981

paliwo LECI STRUGA przez filtr powietrza

Post autor: kubah23 »

Witam zostałem szczęśliwym posiadaczem pięknego motocykla jakim jest ER-ka.Motor sprawowal sie bez zarzutu,odstawilem na kilka dni, po czym kiedy chcialem wstawic do garazu,nie chcial odpalic,w koncu zacząłem kręcic manetka gazu i zaskoczyl ale kiedy tylko puscilem z właczonym ssaniem ,motor gasł,przy okazji zssikal sie paliwem.zatargałem do garazu pooglądałem i zauwazylem ze leci z wężyka który dochodzi do obudowy filtra powietrza.odkrecilem dekiel,wyjalem filtr ,odpalam ,zaskoczyl i paliwo STRUGĄ lało sie do obudowy filtra powietrza,kranik był na "on" .Czy kto s moze mi pomóc co jest tego przyczyna.Nadmieniam ze motor przy kazdym z trzech odpalen zlał sie i w sumie ok.4l.paliwa poszly sie j.... Jestem amatorem mam manuala i czytam forum ale nie znalazlem porady na takie objawy
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
bartoszto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 323
Rejestracja: 21 cze 2010, 15:15
Imię: Bartosz
Miejscowość: Wrocław
Numer GG: 1535035
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: paliwo LECI STRUGA przez filtr powietrza

Post autor: bartoszto »

Witaj! Przejrzyj:
Zalalem er5 co zrobic ?
jak w temacie, dodatkowo bym rozebrał i przeczyścił kranik bo to chyba on jest winowajcą
kubah23
Podawacz śrubek
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2011, 16:56
Miejscowość: newry-irlandia północna
Skype: kasiaikuba1981

Re: paliwo LECI STRUGA przez filtr powietrza

Post autor: kubah23 »

spoko wielkie dzieki nie znalazlem tego wczesniej no nic tylko dzialac,dam znac czy dalem co zrobilem i czy pomogło ,póki wielkie dzieki.

-- 25 Wrz 2011, 09:23 --

siema więc popracowałęm conieco nad swoja kawą a mianowicie poszedłem za namową starszego brata (M72,simson awo,jawa ts 350,suzuki gsxr srad),który poradził mi na ten zalany gaznik zebym po prostu odciął doplyw paliwa, zdjął fajeczki ze swiec i krecił rozrusznikiem az silnik sam przedmucha nadmiar paliwa.I podziałało silnik odpalil , przez filtr powietrz juz nie lało sie paliwo,silnik chodzil troche nierówno ale byc moze to przez paliwo które dostało sie do oleju napędowego,wiec teraz czeka mnie mnie zmiana oleju, świec.Dam znac jak motor chodzi po tych zmianach
ODPOWIEDZ