Kawasaki ER5 problem

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

bogus1990
Motorowerzysta
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2015, 15:18
Miejscowość: Kalisz
Plecak: nie
Garnek: Naxa
Numer GG: 8577768

Kawasaki ER5 problem

Post autor: bogus1990 »

Wczoraj spotkała mnie przykra sprawa. Zaliczyłem swojego pierwszego ślizga na moto przy niewielkiej prędkości. skończyło się upadkiem i moto poleciał około metra do przodu.Mam taki problem że wydaje mi się że kierownica jest lekko skrzywiona, lusterko tak jakby patrzało w lewo, a koło jakby przesunęło się w prawo co prezentuje na załączniku.Mój upadek skończył się na otarciu poniżej kostki, zbitym migaczu, obtartym tłumiku, obtartym kubku przy zegarach. Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

PS. Już upadając puściłem moto i kątem oka widziałem na poboczu faceta.Wstałem, otrzepałem się a facet co? oparty o auto cały czas patrzy- nic tylko dać popcorn.podnosze motocykl,sprawdzam uszkodzenia po czym facet sobie odjeżdża.
Załączniki
moto z przodu
moto z przodu
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Miłosz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1303
Rejestracja: 29 kwie 2011, 22:57
Imię: Miłosz
Miejscowość: Plewiska/Poznań
Plecak: Monika
Garnek: HJC
Numer GG: 3369519
Motocykl: Gsf 1200N K5

Re: Kawasaki ER5 problem

Post autor: Miłosz »

Popraw tytuł, bo ten nic nie mówi i przedstaw się w powitalny. W sumie to o co pytasz konkretnie?
bogus1990
Motorowerzysta
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2015, 15:18
Miejscowość: Kalisz
Plecak: nie
Garnek: Naxa
Numer GG: 8577768

Re: Kawasaki ER5 problem

Post autor: bogus1990 »

generalnie pytam na co należy zwrócić uwagę przy motocyklu po ślizgu? nie chodzi mi o kupiony tylko własny.
zbiłem kierunkowskaz prawy, obtarty gmol, obtarta rura wydechowa,delikatnie przetarty przedni błotnik, obtarcie na prawym kubku zegarowym.
Motocykl generalnie odpala tak jak odpalał.jednak mam wrażenie jakby opona z felgą przesunęły się na osi.Chociaż może to być tylko moje wrażenie. zgięte lagi?w tym motocyklu można "zósemkować" koło?
Kanc1erz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 07 kwie 2014, 08:58
Imię: Michał
Miejscowość: Ornontowice k/Gliwic
Garnek: Scorpion EXO-1200
Numer GG: 8278420
Motocykl: SV-650SF

Re: Kawasaki ER5 problem

Post autor: Kanc1erz »

Skocz do serwisu i niech Ci wyważą opony - koszt niewielki, a będziesz miał pewność, że felga prosta i opona dobrze siedzi ;)
Przy okazji możesz im powiedzieć, by sprawdzili, czy koło siedzi prosto względem kierownicy. Za całość pewnie nie zapłacisz więcej niż 100zł.
A co do kierunkowskazu - multum tego na allegro w rozsądnych cenach (ok. 30-50zł za szt)
ER-5 1998r. Od 07.04.2014r.
SV650S 2007r. Od 29.04.2018r.
Chętnie pomogę również w zakresie projektowania elektroniki oraz szeroko rozumianej informatyki i komputerów.
bogus1990
Motorowerzysta
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2015, 15:18
Miejscowość: Kalisz
Plecak: nie
Garnek: Naxa
Numer GG: 8577768

Re: Kawasaki ER5 problem

Post autor: bogus1990 »

Kanc1erz pisze:Skocz do serwisu i niech Ci wyważą opony - koszt niewielki, a będziesz miał pewność, że felga prosta i opona dobrze siedzi ;)
Przy okazji możesz im powiedzieć, by sprawdzili, czy koło siedzi prosto względem kierownicy. Za całość pewnie nie zapłacisz więcej niż 100zł.
A co do kierunkowskazu - multum tego na allegro w rozsądnych cenach (ok. 30-50zł za szt)
no wlasnie mi sie wydaje ze kolo nie siedzi prosto wzgledem kierownicy :) kierunkowskaz juz zalozylem i podlaczylem :)
ODPOWIEDZ