Czy na pewno odblokowany ?

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

MethooD
Podawacz śrubek
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2015, 15:54
Miejscowość: Białystok

Czy na pewno odblokowany ?

Post autor: MethooD »

Cześć ostatnio kupiłem sobie swój pierwszy motocykl, chodzi oczywiście o Kawasaki ER5. W papierach motocykl ma 25KW ale sprzedający obiecywał, że motocykl odblokował i posiada on pełną moc 49 KM. I teraz mam pytanie, ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć jasnej odpowiedzi: Jak sprawdzić czy na pewno wszystkie blokady zostały zdjęte. Jedyne co na dziś dzień mogę powiedzieć to, że po w miarę płaskim terenie pojechałem nim ~~ 150/160 km/h i dalej praktycznie się nie rozpędzał.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
jotto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1115
Rejestracja: 03 sie 2011, 11:53
Imię: Marek
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Africa Twin

Re: Czy na pewno odblokowany ?

Post autor: jotto »

Zapraszam do powitalni.
Obrazek
Miętowy
Podawacz śrubek
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2015, 13:22
Miejscowość: Szczecin

Re: Czy na pewno odblokowany ?

Post autor: Miętowy »

Siema,
kiedyś jak sam chciałem sprawdzić swój moto, czy odblokowany, to znalazłem gdzieś taką tabelę z listą VIN konkretnych roczników, z której wynikało (po numerze VIN) ile mocy ma fabrycznie moto. Więc po VIN można sprawdzić, czy moto ma 25kW czy 37kW: chodzi o literki AAA, ABA,ACA... Ja w swoim dowodzie mam 25kW, z VINu wynikało, że jest to 37kW, bez problemu doleciałem do 170 km/h (no, nie licząc faktu, że mnie prawie zwiało z konia), więc chyba to może być prawda.
PS: mój moto był sprowadzany z Niemiec parę lat temu, więc pewnie celowo rejestrowany na A2.

-- 17 Lip 2015, 13:55 --

Siema,
kiedyś jak sam chciałem sprawdzić swój moto, czy odblokowany, to znalazłem gdzieś taką tabelę z listą VIN konkretnych roczników, z której wynikało (po numerze VIN) ile mocy ma fabrycznie moto. Więc po VIN można sprawdzić, czy moto ma 25kW czy 37kW: chodzi o literki AAA, ABA,ACA... Ja w swoim dowodzie mam 25kW, z VINu wynikało, że jest to 37kW, bez problemu doleciałem do 170 km/h (no, nie licząc faktu, że mnie prawie zwiało z konia), więc chyba to może być prawda.
PS: mój moto był sprowadzany z Niemiec parę lat temu, więc pewnie celowo rejestrowany na A2.
ODPOWIEDZ