Moj garaż/warsztat

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
Damiano
Motocyklista
Posty: 289
Rejestracja: 12 kwie 2012, 23:47
Imię: Damian
Miejscowość: Kraków / Nowa Huta
Garnek: HJC FG-15 Kynee
Telefon: 797873166
Motocykl: V strom DL 650

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: Damiano »

No dziś była pogoda to trochę podciągnąłem prace przy garażu, montaż zabezpieczeń przed złodziejstwem- montaż kratownicy do okna, montaż zamka w drzwiach, malowanie drzwi, ogólne przenosiny ze starego garazu do nowego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 16 Lis 2012, 20:52 --

mój garaż ;p dziś zakupiłem piec na gaz no i butle, zrobiłem oświetlenie terenu przed garażem z wyłącznikiem zmierzchowym, dokończyłem malowanie drzwi na niebiesko ;p i jest cacy tylko z suzana wjeżdżać :p ajj jeszcze muszę odkurzyć garaż ;p

Obrazek
Obrazek
Jawa350ts 89r. -->Kawasaki Er 5 02r. --->Suzuki Sv 650S 05r.--> Suzuki VStrom 650 06r. :>

Żyje się po to...by spełniać marzenia :>
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
jotto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1115
Rejestracja: 03 sie 2011, 11:53
Imię: Marek
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Africa Twin

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: jotto »

A jak nie mam nic specjalnego w garażu prócz porządku, to też mogę się pochwalić? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: Kamyk »

@Jotto - dajesz zdjecia jesli chcesz :)

@Damiano - to wyglada jak strozowka na jakims parkingu. Nie boisz sie, ze wyciagna maszyne z niej w nocy?
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
Damiano
Motocyklista
Posty: 289
Rejestracja: 12 kwie 2012, 23:47
Imię: Damian
Miejscowość: Kraków / Nowa Huta
Garnek: HJC FG-15 Kynee
Telefon: 797873166
Motocykl: V strom DL 650

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: Damiano »

Kamyk pisze:@Jotto - dajesz zdjecia jesli chcesz :)

@Damiano - to wyglada jak strozowka na jakims parkingu. Nie boisz sie, ze wyciagna maszyne z niej w nocy?
dawna stróżówka, teren ogrodzony, znajome firmy maja bazę na placu wokół w oknie kratownica spawana z żebrówki 18", w drzwiach oprócz kłódki trzpieniowej, zamek abusa i zamek anty włamaniowy Gerdy, drzwi stalowe z podwójnej blachy 5 :D budyneczek ocieplony co najważniejsze :) zrobiłem ostatnio oświetlenie wokół budynku także na widoku jest budynek :] a dla przypadkowego zainteresowanego na bramie wjazdowej przyczepiłem tabliczkę ze teren jest monitorowany :D
Jawa350ts 89r. -->Kawasaki Er 5 02r. --->Suzuki Sv 650S 05r.--> Suzuki VStrom 650 06r. :>

Żyje się po to...by spełniać marzenia :>
Awatar użytkownika
Alsvartr
Podawacz śrubek
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2014, 11:40
Imię: Bartosz
Miejscowość: Poznan
Garnek: Nitro

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: Alsvartr »

Wszyscy sie chwala to i ja sie pochwale.

Ostatnio nadszedl czas na drobne porzadkowanie i stwierdzilem, ze porobie tablice z narzedziami. Koszt znikomy. Praktiker, deski ze scinek, gwozdzie, obejmy U-ksztaltne, podkladki i nakretki. Ponizej 8 pln za tablice.

Jedna pomalowalem aerografem w "ogien", ale lampa sie od klaru odbija i slabo widac :)

W planach jest zakrycie calej "sciany" - siatki. Niestety mam tylko zamykany box w podziemnej hali i trzeba sie jakos odgrodzic od irytujacych gapiow.

http://zapodaj.net/132d70aa36751.jpg.html

http://zapodaj.net/6abdd40eea794.jpg.html

Pozdrawiam!
krzychuk
Podawacz śrubek
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2015, 11:48
Imię: Krzysiek
Miejscowość: Wrocław
Plecak: brak ;)
Garnek: Lazer Bayamo Z
Motocykl: ER-5- Diabełek

Re: Moj garaż/warsztat

Post autor: krzychuk »

Jestem na etapie szukania garażu we Wrocławiu.
Ludziom z OLX średnio wierze tym bardziej, że ostatnio dużo się słyszy o kradzieżach motocykli z garażów otwartych w nowych blokach na Krzykach. Może ktoś z forumowiczów szuka garażu bądź ma trochę miejsca- moglibyśmy coś razem wynająć, okolice które najbardziej mnie interesują to Stabłowice i okolice Grunwaldu ;)
Mam możliwość wynajęcia garażu pod moim blokiem (Stabłowice) z bramą na pilota i zamykanym boxem w którym spokojnie kilka maszyn wejdzie. Osiedle spokojne przez kilka miesięcy stała na parkingu nie przypięta do niczego GPZ i nic złego się nie stało.
Cena oczywiście zależna jest od liczby chętnych:) Ktoś coś?;)
ODPOWIEDZ