co zrobić po wypadku

Naprawa, wymiana, konserwacja, po prostu pomoc ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Awatar użytkownika
magda14008
Podawacz śrubek
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2013, 14:56
Imię: Magdalena
Miejscowość: Wągrowiec
Plecak: Nie
Garnek: LS2

Re: co zrobić po wypadku

Post autor: magda14008 »

Odpaliłam go i nie zgasły, mój chłopak przyznał się mi że odpalił go po wypadku i też świeciły ale zgasły jak dał mu dość sporo gazu, a teraz i tak świecą i na dodatek sprzęgło nie działa. Oleju nic nie ubyło i płynu chłodniczego też nic.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
cici0201
Motocyklista
Posty: 233
Rejestracja: 08 kwie 2013, 21:53
Imię: Krystian
Miejscowość: Kutno
Garnek: LS2 FF370

Re: co zrobić po wypadku

Post autor: cici0201 »

magda14008 pisze:Odpaliłam go i nie zgasły, mój chłopak przyznał się mi że odpalił go po wypadku i też świeciły ale zgasły jak dał mu dość sporo gazu
To bardzo możliwe, gdy moto przychyliło mi się na chwilę na prawą stronę świeciły się kontrolki dopóki nie dałem mu więcej gazu. O co dokładnie chodzi z tymi kontrolkami to nie wiem.
W jakim sensie nie działa? Możliwe, że po dłuższym postoju mogło się zlepić, czasem tak mi się zdarzyło.
Awatar użytkownika
lucek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:53
Imię: Lucek
Miejscowość: Puławy
Plecak: Kamila
Garnek: Schuberth C3
Telefon: 505228947
Motocykl: BMW F800GS
Kontakt:

Re: co zrobić po wypadku

Post autor: lucek »

Jeśli chodzi o te kontrolki to u mnie jak motocykl przewrócił się na postoju to nie chciały zgasnąć, ale to nie był problem z silnikiem, tylko z przewodami, wtedy poruszałem przewodami przy czujnikach i zgasły, po powrocie do domu przeczyściłem i porządnie poskładałem i problemu już nie ma.

Gorzej z tym sprzęgłem, bo rozumiem że rzecz najbardziej oczywistą czyli klamkę i linkę sprawdziłaś?
www.hangover.art.pl
Awatar użytkownika
magda14008
Podawacz śrubek
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2013, 14:56
Imię: Magdalena
Miejscowość: Wągrowiec
Plecak: Nie
Garnek: LS2

Re: co zrobić po wypadku

Post autor: magda14008 »

Tak klamkę i linkę sprawdziłam... z tym sprzęgłem to bardziej tak że raz bieg wskoczy a raz jest z tym problem jak by sprzęgło nie chciało załapać

-- 02 Wrz 2013, 15:10 --

Znacie może jakiegoś dobrego mechanika i w miarę nie drogiego w okolicach Wągrowca?
ODPOWIEDZ